Dojatá Vondráčková a Gott na pokraji síl v slzách: Takto dopadla oslava narodenín legendárnej Heleny | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Dojatá Vondráčková a Gott na pokraji síl v slzách: Takto dopadla oslava narodenín legendárnej Heleny

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Zdroj: Vlado Anjel
24.10.2017 15:30

BRATISLAVA - Hoci by jej to tipol len málokto, Helena Vondráčková tento rok dovŕšila okrúhlych 70 rokov. O oslavu tohto krásneho jubilea sa speváčka rozhodla podeliť aj so svojimi fanúšikmi, a to skutočne vo veľkolepom štýle. Pri príležitosti svojich narodenín na Slovensku usporiadala koncert, ktorého sa zúčastnili hviezdy toho najväčšieho kalibru.


Vypredaný štadión, mnoho známych gratulantov a ešte viac energie. Tak vyzeral koncert božskej Heleny, ktorá pre svojich obdivovateľov pripravila úžasnú hudobno-tanečnú šou. Medzi spievajúcimi hosťami okrem Sisy Sklovskej, skupiny Fragile či Vaša Patejdla nechýbal ani legendárny Karel Gott, ktorý po odspievaní nedokázal skryť dojatie nad neutíchajúcou standing ovation, ktorú mu publikum venovalo.

Len málokto by si však nevšimol, že ikona česko-slovenskej hudby nebola celkom vo svojej koži. Hoci nikto nepochybuje o tom, že „Kája” do vienku dostal skvostný hlas a úžasný talent, pri niektorých vysokých tónoch bolo zrejmé, že mu nie je všetko jedno. Aj napriek zopár zaváhaniam však spevák dostal divákov do varu a sršalo z neho takmer toľko energie ako z oslávenkyne Heleny, ktorá počas svojho vystúpenia tancovala, stepovala či dokonca hrala na bicie. 

Keď sme po trojhodinovej šou temperamentnú speváčku oslovili, bola z koncertu nadšená. „Som dojatá. Predsa len vypredať zimný štadión Ondreja Nepelu, 10 000 ľudí... a ak som videla dobre, tu nezostalo žiadne voľné miesto! Veľmi ma potešilo, že ľudia o mňa majú záujem a že im moje piesne ešte niečo prinesú. Či už šťastie, slzu alebo dojatie. Bol to super koncert a som rada za celú tú atmosféru, ktorá bola úžasná,“  povedala nám speváčka. 

FOTO: Helene Vondráčkovej na megakoncerte gratulovali Gott, Sklovská aj Lasica


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel ;
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články