°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Šokujúci návrat Ďurianovej na televízne obrazovky: Preboha, naozaj ide robiť TOTO?!

Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová
Zdroj: Jan Zemiar
14.11.2017 17:00

BRATISLAVA - Dočkala sa! Marianna Ďurianová (40) bola dlhé roky tvárou markizáckeho spravodajstva. Divákom sa z moderátorskej stoličky prihovorila naposledy koncom februára 2014. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách ukázala len občas - ako hosť v pár reláciách. Všetko ale nasvedčuje tomu, že už čoskoro sa dočkáme návratu usmievavej blondínky. Dostala však flek v programe, kde by ste ju nečakali.


Ako sme vás na topkách nedávno informovali, Marianna Ďurianová prežíva v súkromí neľahké chvíle. Avšak, čo sa týka pracovnej oblasti, má jeden dôvod na úsmev. Ako informuje Denník N, blondínka by sa mala po dlhšej odmlke vrátiť na televízne obrazovky. Ujala sa jej verejnoprávna televízia.  

A hoci má Marianna dlhoročné skúsenosti ako moderátorka správ, v RTVS jej dali flek z iného súdka. Divákom by sa mala od januára prihovárať ako tvár športovej relácie Góly, body, sekundy. Bude podľa vás blondínka ako moderátorka športu dobrá? 

Tešíte sa, že sa Marianna Ďurianová vráti na televízne obrazovky?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 9686Galéria

Marianna Ďurianová Marianna Ďurianová Marianna Ďurianová sa v Marianna Ďurianová má synčeka Marianna Ďurianová bola dlhé Marianna Ďurianová ako moderátorka

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, TV Joj, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články