Uniknuté kontroverzné zábery zo slovenského filmu: Z tohto sa vám zdvihne žalúdok! | Topky.sk

Nedeľa, 15. júl 2018. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Uniknuté kontroverzné zábery zo slovenského filmu: Z tohto sa vám zdvihne žalúdok!

Klikať len na vlastné riziko!
Klikať len na vlastné riziko!, Zdroj: Dogg
06.11.2017 09:30

BRATISLAVA - Špinavé praktiky v podsvetí, drogová mafia a taktiež cirkevný hodnostár, ktorý sa neštíti ničoho! Na svetlo sveta sa dostali mimoriadne tvrdé zábery z poviedkového filmu DOGG, ktorý bude mať premiéru už tento týždeň. Ide o bizarnú poviedku s názvom Grassvater, v ktorej tvorcovia nabúrali všetky konvenčné očakávania.


Emócie strachu, úzkosti či dokonca až hnusu v mimoriadne bizarnom obale. Aj takto by sa dal opísať nový slovenský psychotriler s názvom Dogg, ktorý sa v našich kinách objaví už v týchto dňoch. Názov filmu tvoria začiatočné písmená jednotlivých poviedok – Duet, Opus Dei, Grassvater a Game.

Koncept je postavený na báze štyroch nezvyčajných príbehov, v ktorých napätie sa bude dať doslova krájať. Dôkazom môžu byť uniknuté zábery z tretieho počinu – Grassvater, ktorý by sa dal pokojne označiť za najkontroverznejší.

Poviedka Grassvater vás privedie do prostredia, ktoré sa vám nebude páčiť.
Uniknuté kontroverzné zábery zo
Zdroj: Dogg

Ide totiž o vyobrazenie mafiánskych praktík v súčinnosti s drogami a cirkvou, ktoré sú prezentované bez okolkov - v celom svojom hnuse. Zaujímalo nás preto, čo kompetentných viedlo k vytvoreniu tohto mimoriadne drsného príbehu?

„O tomto extrémnom názore na cirkev sa vo verejnosti bude diskutovať, spustilo sa to už po premiére na festivale Cinematik. Cirkev sa môže oprávnene ohradiť, aj keď ja si myslím, že to, že Enrik Bistika kritizuje svojím filmom náboženskú inštitúciu ako takú, neznamená, že by v ich radoch neboli kvalitní ľudia, ktorí dávajú ľuďom hodnoty potrebné pre život. Ale silná inštitúcia by mala uniesť názor zo strany umenia. Malo by to byť pre nich skôr inšpiráciou pre reformu,“ skonštatoval pre Topky.sk producent Maroš Hečko.

V kontroverznom počine Grassvater budú nabúrané všetky konvenčné očakávania.
Uniknuté kontroverzné zábery zo
Zdroj: Dogg

Pozriete si nový slovenský film Dogg?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 1662Galéria

Klikať len na vlastné Poviedka Grassvater vás privedie V kontroverznom počine Grassvater Poviedka Grassvater vás v Drogy, mafia a špinavé Film je prezentovaný bez

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Dogg

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články