Viki Ráková ako Ildikó zo Susedov priznáva: Za zosmiešňovanie Maďarov som dostala... | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Viki Ráková ako Ildikó zo Susedov priznáva: Za zosmiešňovanie Maďarov som dostala...

Viki Ráková
Viki Ráková
07.11.2017 00:00

BRATISLAVA - Obavy i sebairónia! Bývalá hviezda seriálov Susedia či Panelák Viki Ráková (36), ktorú diváci vnímajú ako večne usmiatu herečku, sa po 10 rokoch odmlky opäť objaví v megaúspešnom markizáckom sitkome. Ten v týchto dňoch rozbehol nakrúcanie a herečka nám priznala, že nejsť do toho by bola hlúposť. Rovnako však prekvapila priznaním, že za zosmiešňovanie Maďarov vraj dostala po hlave.


Seriál Susedia už oficiálne odštartoval nakrúcanie a pri tej príležitosti sme vyspovedali aj hlavných protagonistov. Jednou z nich bola aj Viki Ráková, ktorá sa za posledné roky na očiach verejnosti veľmi neukazovala. Po 10 rokoch sa tak opäť stretla na pľaci s kolegami, s ktorými vďaka seriálu žali obrovský úspech.

Zaujímalo nás preto, či ani na okamih neuvažovala o tom, že do toho nepôjde. „Neuvažovala som o tom, bolo to úspešné a ľudia to mali radi a doteraz  sa ma pýtajú, kedy bude pokračovanie. Nejsť do toho by bola hlúposť. A myslím, že to má potenciál byť naďalej úspešným seriálom,“ prezradila pre topky Ráková. Okrem toho Viki priznala, že má obavy, i to, že za zosmiešňovanie Maďarov dostala po hlave. Viac sa dozviete z videa.

Máte radi Viki Rákovú?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 3975Galéria

Viki Ráková Seriál Susedia bude opäť Viki Ráková a Andy Seriál Susedia bude pokračovať Seriál Susedia odštartoval nakrúcanie.

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články