Vondráčková šokovala na plese: Helena, toto je už fakt staré! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Vondráčková šokovala na plese: Helena, toto je už fakt staré!

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Zdroj: Profimedia
06.02.2018 09:00

PRAHA – Toto tu už bolo! Česká diva Helena Vondráčková (70) sa aj napriek svojmu veku môže pochváliť dobrou figúrou. Potvrdila to aj počas nedávneho Českého plesu, kde bola hosťom. Speváčka si pri tej príležitosti obliekla šaty, v ktorých vynikol jej útly driek. Ako sme si však všimli, tento outfit evidentne patrí k jej obľúbeným. Prevetrala ho už totiž pred 3 rokmi na charitatívnej akcii v Bratislave. To však nie je všetko. Túto róbu má na sebe aj jej vosková figurína v múzeu Grévin.


Počas uplynulého víkendu sa u našich západných susedov konal Český ples, kde sa celebrity predviedli v nádherných róbach. Na červenom koberci zaujala aj speváčka Helena Vondráčková, ktorá na honosnú udalosť prišla s manželom Martinom Michalom. Helena ako vždy ukázala svoju dokonalú postavu. V modrých šatách vynikol jej štíhly pás.

Pozornému oku však neuniklo, že tieto šaty umelkyňa nemá na sebe prvýkrát. Na blondínke ich už fanúšikovia mohli totiž vidieť pred troma rokmi v Bratislave na charitatívnom podujatí Noc nádejí, kde sa objavila v rovnakej róbe. Jednoducho oprášila staré šaty. Rozdiel medzi tými, ktoré mala cez víkend a v minulosti, bol ten, že tentokrát si k nim dala čierne topánky a čierne rukavičky, ktoré vyžaduje plesový protokol. To však nie je všetko.

V úplne rovnakom modeli šiat je oblečená aj Helenina vosková figurína v múzeu Grévin. Mnohí si preto zavtipkovali, či Vondráčková vyzliekla figurínu a šaty si od nej „požičala“. Fotografie nájdete v našej GALÉRII»

Prekvapilo vás, že si Vondráčková obliekla staré šaty?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 2298Galéria

Helena Vondráčková Helena Vondráčková počas víkendu Helenina vosková figurína má Helena Vondráčková pred 3 Helena Vondráčková Helena Vondráčková pred 3 Helena Vondráčková pred 3

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia.sk., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články