Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba!

Rozbehnutá zábava na farme sa predčasne skončila.
Rozbehnutá zábava na farme sa predčasne skončila., Zdroj: TV MARKÍZA
13.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Z honosnej zábavy sa farmári dlho netešili. Radosť z dobrého jedla i pitia im totiž pokazila ofrflaná súťažiaca Lenka Botková (29), ktorá chrlila verbálne jedy snáď na všetky strany. Takto všetkých znechutila!


V dnešnej časti reality šou Farma si súťažiaci pripomínali sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Pri tejto príležitosti si pre nich hospodár Martin pripravil milé prekvapenie v podobe honosnej hostiny, dobrého alkoholu a skutočne skvelej zábavy. Ich radosť ale netrvala dlho.


Párty na Farme: V hlavnej úlohe alkohol!


Všetkých totiž znechutila mrzutá nálada a pichľavé komentáre slúžky Lenky, ktorá tesne po slávnostnom prípitku musela odísť podojiť kravy a pozatvárať všetky zvieratá. To sa však brunetke vôbec nepáčilo, čo v konečnom dôsledku priznala aj pri súkromnom rozhovore s jej sluhovským parťákom Stanom. „Teraz som sa začala cítiť ako menejcenná,“ posťažovala sa podráždená žena.

Tú však zlá nálada neobchádzala ani po tom, čo sa vrátila k stolu. Lenka ofrflala, čo sa len dalo - vadilo jej studené a neochutené jedlo, či dokonca aj to, že je pokrmu veľa. Nechýbali navyše ani slovné narážky smerujúce na ostatných statkárov.

Ako reagovali na jej čudácke správanie ďalší súťažiaci, uvidíte už dnes večer na Markíze.

Hospodár Martin si pre súťažiacich prichystal honosnú oslavu. Rozbehnutú zábavu im ale pokazila ofrflaná farmárka Lenka.
Všetkých znechutila: Radosť na
Zdroj: TV MARKÍZA

Myslíte si, že Lenkino divné správanie vyplýva zo strachu pred tým, že vypadne?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 2064Galéria

Rozbehnutá zábava na farme Hospodár Martin si pre Z honosnej zábavy sa Radosť z dobrého jedla Všetkých súťažiacich znechutila mrzutá

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: lc
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články