Párty na Farme: V hlavnej úlohe alkohol! | Topky.sk

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Párty na Farme: V hlavnej úlohe alkohol!

Farmári sa konečne odviazali.
Farmári sa konečne odviazali., Zdroj: TV MARKÍZA
02.10.2017 15:00

BRATISLAVA - Žúrovalo sa! Hospodár Martin si najnovšie pre farmárov pripravil prekvapenie, ktoré mnohým bezpochyby poriadne zdvihlo náladu. Po príchode z duelovej stodoly ich totiž na stole čakala fľaša dobre vypálenej pálenky, ktorá iniciovala prvú párty na statku.


Po uplynulom dueli je opäť o jedného odvážlivca menej. Súťaž opustil bývalý profesionálny vojak Jaro a medzi svojich kamarátov sa tak mohol znova vrátiť mimoriadne obľúbený Šimon. Radosť farmárov z úspechu svojho favorita sa vystupňovala ešte viac, keď si po príchode na salaš našli na stole nečakaný darček od hospodára Martina.


Všetci sa ho najprv báli a teraz je z kola von: Tento na obrazovkách Markízy definitívne skončil!


Ten farmárom totiž zanechal list, v ktorom im oznámil, že za nich podojil všetky ovce a pre úspešný štart do nového týždňa im nezabudol pripojiť aj ohnivý bonus navyše – fľašu domácej pálenky. Dobre vypálený destilát ako prvý ochutnal dosluhujúci farmár týždňa Jožko a vzácnej liehovine samozrejme neodolal ani temperamentný Popradčan Stano. „Mňa osobne to strašne potešilo a myslím si, že aj všetkých ostatných,“ netajil nadšenie cieľavedomý východniar.

Celý priebeh prvej farmárskej žúrky si môžete pozrieť už dnes večer na Markíze.

Hospodár Martin si pre farmárov pripravil takéto ohnivé prekvapenie.
Párty na Farme: V
Zdroj: TV MARKÍZA

Pozriete si dnešnú časť Farmy?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 838Galéria

Farmári sa konečne odviazali. Hospodár Martin si pre Fľaša domácej pálenky farmárov Ako prvý ochutnával ohnivú Prekvapenie od hospodára zdvihlo

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články