Nečakaný výbuch najtichšieho farmára: Hádka a vulgarizmy! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Nečakaný výbuch najtichšieho farmára: Hádka a vulgarizmy!

Na markizáckej farme došlo k ostrému konfliktu.
Na markizáckej farme došlo k ostrému konfliktu., Zdroj: TV MARKÍZA
12.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Kým doposiaľ vládla na Farme viac-menej pokojná atmosféra, v dnešnej časti sa napätie bude dať doslova krájať. Pohár trpezlivosti tentoraz pretiekol najtichšiemu farmárovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého totálne vytočila nedokončená práca papuľnatej súťažiacej Michaly Kiripolskej (25). Nechýbali osobné invektívy, narážky i vulgarizmy!


Napätie na markizáckom hospodárstve zo dňa na deň narastá. Strojcom dusnej atmosféry na farme sa stal najnovšie Jožko, ktorého vyprovokovala odfláknutá úloha ráznej súťažiacej Michaly. Ich hádka vznikla pri práci s drevom, ktoré je pre útleho pracanta doslova „posvätné“.


Chlapi si prišli na svoje: Ženy z markizáckej šou takto tasili svoje zbrane!


„Ty si mala zadelenú úlohu stĺpiky vypíliť. Toto ťa už nebaví, tak len furt koko*iny robíš. Odbiehaš z roboty do roboty a nič nedotiahneš do konca, kurňa!“ reval z plného hrdla vytočený Jožko. A hoci o nič závažné nešlo, rozhádaná dvojica si vymenila i niekoľko nepríjemných invektív či nenávistných komentárov.

Najtichší z farmárov sa dokonca vyjadril, že ho Michala deptá a najradšej by bol, keby zo statku už odišla. Jožkov nečakaný výbuch i celý priebeh hádky si môžete pozrieť už dnes večer na obrazovkách Markízy.

Útlemu farmárovi Jožkovi poriadne rupli nervy.
Nečakaný výbuch najtichšieho farmára:
Zdroj: TV MARKÍZA

Pozriete si dnešnú časť farmy?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1050Galéria

Na markizáckej farme došlo Útlemu farmárovi Jožkovi poriadne Milovník dreva Jožko sa Nervozita na farmárskom statku Najtichšiemu farmárovi Jožkovi pretiekol Rázna Michala nenechala na

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: lc
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články