Takto ste Tlučkovú ešte nevideli: Vytasila prsia v mega výstrihu takmer po pupok! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Takto ste Tlučkovú ešte nevideli: Vytasila prsia v mega výstrihu takmer po pupok!

Zuzana Tlučková
Zuzana Tlučková
19.08.2017 22:00

BRATISLAVA - No páni, to bola ale kosť! Hoci má Zuzana Tlučková (55) už niekoľko rôčkov jubilejnú päťdesiatku za sebou a pomaly jej ťahá na ďalšie okrúhliny, skutočný vek by tejto šarmantnej dáme tipoval len málokto. Pozrite sa s nami, ako táto sympatická herečka vyzerala počas svojich najlepších rokov, kedy bez problémov ukázala aj hlboký výstrih takmer po pupok!


Keď si Zuzana pekných pár rôčkov dozadu zahrala hlavnú úlohu v inscenácii Kleopatra, diváci na nej mohli oči nechať. Sympatická brunetka sa totiž pýšila dokonalou figúrou, ktorú zvýrazňovali pekelne tesné šaty s odvážnym hlbokým výstrihom.

I keď išlo len o divadelnú hru, dnes by sme už zrejme Zuzanu na javisku v podobne odvážnom kostýme mohli očakávať len ťažko. Rokmi totiž dozrela do podoby krásnej dámy, ktorá by však určite stále nemala ani najmenší problém zviesť akéhokoľvek muža.

Zuzana Tlučková a Ján Gallovič v inscenácii Kleopatra.
Takto ste Tlučkovú ešte
Zdroj: Youtube/RTVS

Takto ste Tlučkovú ešte
Zdroj: Youtube/RTVS

A hoci sa už na herečke zub času jemne odrazil, ku cti Skrúcaného ex-manželke slúži, že starne s noblesou, neprezentuje sa žiadnymi plastickými operáciami, vulgárnymi outfitmi či hlúpymi výrokmi, ako to robí množstvo jej kolegýň, no napriek tomu vyzerá výborne. Darmo, Zuzi. Si skrátka žena na úrovni!

Odvážili by ste sa na takýto výstrih?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1615Galéria

Zuzana Tlučková Zuzana Tlučková a Ján Zuzana Tlučková v inscenácii Zuzana Tlučková Zuzana Tlučková a Ján Zuzana Tlučková.

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Youtube/Neskoro Večer, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články