°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Zamaskovaná Ďurianová vo fast foode: Marianna, pozor na líniu!

Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová
Zdroj: Topky.sk
17.07.2017 11:00

BRATISLAVA – Nie je žiadna fajnovka! Ak by ste si mysleli, že jedna z najpopulárnejších moderátoriek na Slovensku má celebritné stravovacie maniere, ste na omyle. Mariannu Ďurianovú (40) sme totiž nedávno nachytali na mieste, kde by ju zrejme žiadny fanúšik nečakal.


Blondínka sa totiž v čase obedu ponevierala po foodcourte bratislavského nákupného centra, kde jej spoločnosť robila sestra Darina Šipošová. Marianna teda rozhodne nepatrí medzi vyberavé celebritky, ktoré majú vycibrené chuťové poháriky a potrpia si iba na luxusné reštaurácie.

Doma moderátorka nechala aj extravagantné oblečenie či vysoké podpätky a do centra sa vybrala v jednoduchých čiernych šatách a balerínkach, ktoré doplnila slnečnými okuliarmi. Tie si na očiach nechala aj napriek tomu, že sa nachádzala v interiéri a svojím nenápadným zjavom tak takmer dokonale zapadla medzi bežných stravníkov.

Zamaskovaná Ďurianová vo fast
Zdroj: archív Topky.sk

Jediným výrazným prvkom na usmievavej mamičke boli blond vlasy s ružovým nádychom, ktorými sa nedávno pochválila aj na sociálnej sieti a mnohým fanúšikom zmenou imidžu vyrazila dych. Treba však uznať, že Marianne pristane takmer všetko a v jednoduchom každodennom looku vyzerá rovnako dobre ako v tom pracovnom či pri predvádzaní na prehliadkových mólach. 

Viac fotiek Marianny nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Marianna Ďurianová Marianna Ďurianová sa objavila Marianna Ďurianová sa objavila Marianna Ďurianová sa objavila Marianna Ďurianová sa objavila Marianna Ďurianová Krásna Marianna Ďurianová vyzerá Marianna Ďurianová sa nevyhýba

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Archív Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články