Vyhadzov v RTVS? Nikodým sa vracia do Markízy! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Vyhadzov v RTVS? Nikodým sa vracia do Markízy!

Martin Nikodým
Martin Nikodým
08.06.2017 10:30

BRATISLAVA - Tak tomuto sa povie veľký návrat! Včera podvečer sa Televízia Markíza postarala o príjemné prekvapenie, keď na sociálnej sieti oznámila fanúšikom potešujúcu správu. Do jej kruhov sa vracia Martin Nikodým (46), ktorý kedysi patril medzi stabilné markizácke tváre. A to nie je všetko!


Obľúbený moderátor totiž bude uvádzať ikonickú šou, ktorá sa po prvý krát vysielala takmer pred dvadsiatimi rokmi. „Martin Nikodým opäť v Markíze. Bude moderovať kultovú šou Pevnosť Boyard,“ objavila sa včera potešujúca správa na sociálnej sieti. „Pred rokmi, keď televízia Markíza vysielala Pevnosť Boyard po prvýkrát, som si vyskúšal, aké je to byť súťažiaci, teraz ma veľmi teší, že si to môžem vyskúšať ako moderátor," povedal pre televíziu Markíza moderátor, ktorý za žlto-modré farby naposledy kopal, keď moderoval vedomostnú reláciu Milionár.

Martin Nikodým sa v Pevnosti kedysi objavil ako súťažiaci.
Vyhadzov v RTVS? Nikodým
Zdroj: TV MARKÍZA

Zaujímalo nás, či Nikodýmovo nové miesto v Záhorskej Bystrici znamená, že končí jeho pôsobenie v RTVS, kde si ho diváci obľúbili najmä vďaka šou Milujem Slovensko. „Martin Nikodým bude moderátorom Milujem Slovensko i naďalej, nové časti tejto obľúbenej šou sa budú v Mlynskej doline nakrúcať už v auguste,“ povedal nám Juraj Kadáš, PR manažér verejnoprávnej televízie. Diváci sa teda môžu tešiť ako na návrat mimoriadne obľúbenej šou Pevnosť Boyard, tak aj na nové diely populárnej relácie Milujem Slovensko. 

Vyhadzov v RTVS? Nikodým
Zdroj: TV MARKÍZA

Tešíte sa na návrat šou Pevnosť Boyard?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 2625Galéria

Martin Nikodým Martin Nikodým sa v Martin Nikodým hlási návrat Martin Nikodým pôsobí momentálne

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza, RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články