°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Markizácka kráska odhalila sexi krivky: Bombastické brucho a krkolomné pózy!

Janka Slačková
Janka Slačková
Zdroj: Instagram L.S.
24.05.2017 00:00

BRATISLAVA - Fíha! Sympatická brunetka Janka Slačková (22) je nielen redaktorkou markizáckeho Telerána, ale tiež modelkou a úspešnou tanečnicou. Na svojom konte má vystupovanie v šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj niekoľko spoluprác so svetovými speváckymi hviezdami. Niet preto divu, že sa kráska pýši obdivuhodnou postavou a tiež svojou ohybnosťou - na sociálnej sieti sa nedávno pochválila bombastickým bruchom a... Predviedla aj nejednu krkolomnú pózu.


Janku Slačkovú divákom markizáckeho Telerána predstavovať nemusíme, brunetka tam totiž už nejaký čas pôsobí ako redaktorka. Nie je to však jej jediná „práca“. Pred dvomi rokmi sa totiž zúčastnila súťaže krásy Miss Slovensko a stala sa úspešnou modelkou. 

Navyše od detstva sa venuje tancu a aj v tejto sfére sa jej výrazne darí – veď na svojom konte má okrem vystupovania v šou Tvoja tvár znie povedome aj spolupráce s takými svetovými hviezdami, ako sú Robbie Williams či Jennifer Lopez a zahrala si dokonca v klipe Rickyho Martina. 

Za každým úspechom však stojí veľká drina... A tá sa výrazne odzrkadlila aj na jej zvodných krivkách. Na sociálnej sieti Instagram totiž kráska zverejnila fotku, na ktorej sa pochválila doslova bombastickým bruchom. Na ňom by ste čo i len gram tuku hľadali naozaj márne.

Navyše, jej ohybnosť by jej mnohí mohli len závidieť. Na sociálnej sieti má totiž nejednu fotku v takých pózach, v do ktorých by sa poskladal len málokto. Veď pozrite sami!

Janka Slačková ukázala na Instagrame dokonalé bruško.
Markizácka kráska odhalila sexi
Zdroj: Instagram L.S.

Janka Slačková je okrem iného aj profesionálnou tanečnicou. Dokáže preto urobiť aj takéto krkolomné kúsky.
Markizácka kráska odhalila sexi
Zdroj: Instagram L.S.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Janka Slačková Janka Slačková ukázala na Janka Slačková je okrem Janka Slačková má na Janka Slačková Janka Slačková je redaktorkou

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza, Instagram L.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články