Sexi markizáčka provokovala v priehľadnej podprsenke: Presvitajúce prsia a bradavka v pozore! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Sexi markizáčka provokovala v priehľadnej podprsenke: Presvitajúce prsia a bradavka v pozore!

Martina Štetiarová
Martina Štetiarová
Zdroj: Instagram M.S.
03.04.2017 00:00

BRATISLAVA - Bradavka von! Bývalá markizáčka Martina Štetiarová (33) dobre vie, ako upútať na seba pozornosť. Sexi divoška totiž bez ostychu rada vystavuje na obdiv aj to, čo by malo radšej ostať za dverami spálne. Na tento fakt sa však bezpochyby nesťažujú hlavne jej mužskí priaznivci, ktorých potešila aj nedávno. Aha, čo všetko ukázala!


Exfarmárka Martina Štetiarová má dokonalé telo a rada ho vystavuje na obdiv. Svojej povesti odvážnej dračice neostala nič dlžná ani v týchto dňoch, keď na sociálnej sieti zverejnila ďalší poriadne horúci záber.


Páni, držte sa: Slovenská cicuška odhalila, čo sa dalo!


Svojich obdivovateľov tentoraz potešila iba v priehľadnej spodnej bielizni, v ktorej ale odhalila viac, ako by bolo možno treba. Rajcovný kúsok totiž zvýraznil nielen jej sexi krivky, ale aj kompletne nahé obliny napumpovaného dekoltu.

Pozornosť však okrem toho priťahovala aj presvitajúca bradavka, ktorá sa rysovala pod priehľadným materiálom. Niet pochýb, že fantázia mužov sa pri pohľade na túto markizácku sexicu rozbieha na plné obrátky...

Páči sa vám priesvitné spodné prádlo?

14 % nie
áno 86 %

Hlasovalo: 599Galéria

Martina Štetiarová V priesvitnej podprsenke odhalila Martina Štetiarová rada provokuje Martina Štetiarová nie je Martina Štetiarová preferuje nahotu.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram M.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články