°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Nečakaná zmena na Markíze: Švajdu nahradil iný muž!

Moderátor Patrik Švajda chýbal v nedeľňajšom vysielaní Televíznych novín.
Moderátor Patrik Švajda chýbal v nedeľňajšom vysielaní Televíznych novín.
06.12.2016 18:30

BRATISLAVA - V markizáckej relácii Televízne noviny sa každý podvečer predstaví stabilná moderátorská dvojica, ktorá divákom predostrie aktuálne novinky zo sveta spravodajstva. V nedeľnom vysielaní však mnohí priaznivci ostali prinajmenšom zaskočení. Došlo totiž k zmene rokmi zaužívaného modelu „Puškárová-Švajda". Čo je za tým?


Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sú partnermi nielen v súkromí, ale aj v práci. Na markizáckych obrazovkách tvoria neoddeliteľné moderátorské duo a k divákom sa takto bok po boku spoločne prihovárajú už niekoľko rokov.

O to prekvapivejšie preto bolo, keď sa v nedeľu večer objavil v Televíznych novinách pri Zlatici iný muž. Na moderátorskú stoličku k ostrieľanej žurnalistke totiž tentoraz zasadol nemenej známy spravodajca Jaro Zápala, ktorý však obvykle tvorí zohratý tandem s moderátorkou Máriou Pietrovou.

S otázkou, čo sa vlastne stalo a prečo došlo k zmene pôvodných dvojíc, sme preto oslovili aj samotnú Zlaticu: „To bola plánovaná výmena, Paťo v nedeľu potreboval byť mimo BA,“ povedala pre Topky.sk.

Patrika Švajdu nahradil za moderátorským stolíkom jeho kolega Jaro Zápala.
Nečakaná zmena na Markíze:
Zdroj: foto: tv markíza

Je vám moderátorská dvojica Puškárová - Zápala sympatická?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 3396Galéria

Moderátor Patrik Švajda chýbal Patrika Švajdu nahradil za Zlatica Puškárová a Patrik Zlatica Puškárová a Patrik Zlatica Puškárová a Patrik

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články