Slovenská herečka vytočená do nepríčetna: Skoro ma j*blo! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Slovenská herečka vytočená do nepríčetna: Skoro ma j*blo!

Jana Hubinská
Jana Hubinská
08.02.2018 09:15

BRATISLAVA – Poriadne sa nahnevala! V stredu ráno zastihla Bratislavu poriadna snehová kalamita. V našom hlavnom meste sa okrem množstva zápch udialo aj niekoľko dopravných nehôd. Jednej z nich sa len tak-tak vyhla aj známa herečka Jana Hubinská (53). Tú takmer zomlelo auto, ktoré má vodičom paradoxne na ceste v takýchto zlých podmienkach pomáhať.


Jana Hubinská sa na dlhšie obdobie akosi stratila z televíznej obrazovky, no na sociálnej sieti je stále aktívna. Včera doobeda sa tam dokonca poriadne rozohnila. Sneh totiž prekvapil hlavné mesto a nastal totálny dopravný kolaps.

Kvôli neupraveným vozovkám sa vytvárali nekonečné zápchy či dopravné nehody. Akoby snehová nádielka vo februári opäť našich cestárov prekvapila. Tento fakt vytočil aj známu herečku, ktorá cestárom na sociálnej sieti poriadne naložila. Jeden z nich totiž namiesto toho, aby vozovku upravil, umelkyňu takmer sám zrámoval.

„Deti zlaté, keby som mala vysoký tlak, tak už som mŕtva, ale že mám nízky, tak dnešný deň mám akurát. Pomoc, predstavte si, že pred vami sa nevie v miernom kopčeku rozbehnúť veľký posýpací voz (neviem, prečo majú radlicu, lebo ju nepoužívajú), posúva sa 10 cm vpred 20 cm od vašej kapoty a na plné pecky sype do vás soľ celých 5 minút, kým sa konečne vyšmýkal do pohybu. Aaaa skoro ma je... Videla som ho aspoň 100-krát za tú chvíľu v mojom motore. Cúvnuť sa mi nedalo, za mnou 30 áut... Nech žijú BA cestári!“ napísala na sociálnu sieť rozhorčená Hubinská. Našťastie sa jej nakoniec nič nestalo a aj auto ostalo celé.

Jana Hubinská sa rozohnila na sociálnej sieti a poriadne naložila cestárom.
Slovenská herečka vytočená do

Aj vás vedia cestári poriadne vytočiť?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1162Galéria

Jana Hubinská Jana Hubinská sa rozohnila Jana Hubinská Jana Hubinská Jana Hubinská Jana Hubinská Jana Hubinská v Skutočných

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia, Facebook, Ján Zemiar, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články