Jana Hubinská (52) je poriadna raketa: Týmto telom zviedla mladého zajačika | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Jana Hubinská (52) je poriadna raketa: Týmto telom zviedla mladého zajačika

Jana Hubinská
Jana Hubinská
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
01.05.2017 13:00

BRATISLAVA - Fúú, tak tá sa teda nezdá! Hoci má Jana Hubinská (52) už po päťdesiatke, len málokto by jej tipoval skutočný vek. Tento fakt si zrejme uvedomuje aj sama herečka. Najnovšie sa jej totiž podarilo nabaliť si pred kamerami mladého zajačika, ktorý by mohol byť jej synom!


Jana Hubinská si zahrala v jojkárskom seriáli Skutočné prípady, kde si pre ňu tvorcovia nachystali poriadne záludnú zápletku. Hubinská si zahrala obľúbenú docentku na vysokej škole. Kým v pracovnej sfére to profesorke klapalo, v súkromí o ňu manžel záujem nejavil. To sa však nedá povedať o jej študentovi, ktorý sa do nej zaľúbil a s manželom sa o ňu dokonca i pobili.

Jana Hubinská si v seriáli nabalila mladého zajačika.
Jana Hubinská (52) je

Niet sa čo čudovať, že rolu sexi profesorky vychytala práve Jana. Tá sa totiž o svoj vzhľad evidentne poriadne stará a zrejme ani v reálnom živote by nemala najmenší problém nabaliť si mladého muža. Okrem skvelého výzoru sa môže herečka pochváliť aj parádnou postavičkou, ktorú by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie dámy. Presvedčte sa sami – povedali by ste, že tie dlhočizné štíhle nohy patria žene po päťdesiatke? Jani, si skrátka šupa!

Jana sa môže pochváliť ukážkovými dlhými nohami.
Jana Hubinská (52) je

22 % nie
áno 78 %

Hlasovalo: 848Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján zemiar, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články