Ďalšia tajná svadba v slovenskom šoubiznise? Pozrite, kto nosí obrúčku! | Topky.sk

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Ďalšia tajná svadba v slovenskom šoubiznise? Pozrite, kto nosí obrúčku!

Známy herec začal nosiť prsteň pripomínajúci obrúčku.
Známy herec začal nosiť prsteň pripomínajúci obrúčku.
08.04.2016 06:00

BRATISLAVA - Ďalší sobáš v tichosti?!! V poslednom čase sú v slovenskom šoubiznise v kurze tajné svadby známych ľudí, o ktorých vie len malý okruh ľudí. Najnovšie sa zdá, že manželmi sa stali už aj herci Zuzana Kanócz (36) a Juraj Loj (33). Hviezda Búrlivého vína sa totiž v poslednom čase objavuje v spoločnosti s obrúčkou na prste. A bola dobre viditeľná aj v stredajšej Chart Show.


Zuzana Kanócz sa už dlhší čas v spoločnosti neobjavuje. Minulý rok sa totiž stala dvojnásobnou mamičkou – k synovi Lucasovi pribudla dcérka Izabella. Otcom je herec Juraj Loj, známy z markizáckeho Búrlivého vína.

A práve seriálový doktor sa postaral o to, že sa najnovšie špekuluje o vážnom kroku v ich živote. Vyzerá to totiž tak, že Kanócz a Loj sú už manželmi. Ako si všimol portál vipstory.sk, v poslednom období chodí do spoločnosti s obrúčkou na ruke. Videli sme ju aj v stredajšej Chart Show. 

Topky.sk sa pokúšali so Zuzanou skontaktovať. Na našu otázku, kedy svadba prebehla, ale niekoľko hodín nereagovala. Nakoniec ju poprela. „Asi vás sklamem. Svadba nebola, nie je to obrúčka,” uviedla Zuzana. 

Zaujímavé ale je, že podobným spôsobom sa nedávno prezradil na obrazovkách herec Peter Brajerčík. Následne s kolegyňou Ivanou Kuxovou priznali, že sa pred niekoľkými mesiacmi naozaj vzali. 

Aká svadba sa vám páči viac?

veľká a honosná

122

malá a skromná

1035

Počet hlasov: 1157


Galéria

Známy herec začal nosiť Juraj Loj má na Juraj Loj sa posadil Juraj Loj a Zuzana Zuzana Kanócz ako dvojnásobná

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články