Mamička Kanócz rapídne schudla: Zuzana, už stačí! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Mamička Kanócz rapídne schudla: Zuzana, už stačí!

Zuzana Kanócz po pôrode rapídne schudla. Nohy má tenké ako paličky.
Zuzana Kanócz po pôrode rapídne schudla. Nohy má tenké ako paličky.
07.07.2014 00:00

BRATISLAVA – Je v poriadku?! Zuzana Kanócz (34) nikdy nepatrila k ženám, ktoré by museli prehnane riešiť svoju postavu. Inak tomu nie je ani necelý rok po pôrode synčeka Lucasa. Kým iné mamičky márne bojujú s nadbytočnými kilami, herečka má opačný problém. Schudla až príliš.


Herečka Zuzana Kanócz sa v auguste minulého roka stala prvýkrát mamičkou. Od tej chvíle sa naplno venuje rodinným povinnostiam. Spoločenské akcie ju očividne nelákajú a nehrnie sa ani do práce. Jej dni sú vyplnené najmä starostlivosťou o malého Lucasa, ktorého chodí v týchto teplých dňoch kočíkovať.

Partnerka Juraja Loja však nepúta pozornosť len svojou známou tvárou. Okoloidúcich určite zaujme aj pohľad na brunetkinu postavu. Tá je totiž aktuálne až príliš vychudnutá. „Necítim sa zle, myslím si, že mám sily viac ako predtým, takže sa nesťažujem,” povedala v rozhovore pre markiza.sk Kanócz. „Má to však svoje mínus, že sú mi všetky veci veľké,” dodala mladá mamička, ktorá nákupom príliš neholduje.

Kým iné mamičky sa popôrodných kilogramov nevedia zbaviť, Zuzana Kanócz má opačný problém.
Mamička Kanócz rapídne schudla:

Myslíte si, že by Zuzane Kanócz prospelo, keby trošku pribrala?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 1375Galéria

Zuzana Kanócz po pôrode Kým iné mamičky sa Zuzana Kanócz sa stiahla Zuzana Kanócz nikdy nemala Nohy Zuzany Kanócz sú Takto v súčasnosti vyzerá Zuzana Kanócz a Juraj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: markiza.sk, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články