Odvážna mama dvojičiek: Kristína Farkašová v sexi bielizni. Vyzerá... Aaaach! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Odvážna mama dvojičiek: Kristína Farkašová v sexi bielizni. Vyzerá... Aaaach!

Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
20.03.2016 13:00

BRATISLAVA – Takú sexi ste ju ešte nevideli! Herečka, moderátorka, spisovateľka, no hlavne matka Kristína Farkašová (33) je na roztrhanie, ale zvláda to s dokonalou bravúrou. Najnovšie sa však sympatická ryšavka dokonca postavila pred objektív známej fotografky, ktorej pózovala pre poriadne dráždivé zábery. Na odvážnych snímkach je táto dvojnásobná mamička viac sexi ako kedykoľvek predtým. Veď posúďte sami!


Hriešne zvodná Slovenka predvádza svoje krivky! Vzťah s jojkárskym redaktorom Jurajom Hajdinom a materstvo Kristíne Farkašovej evidentne prospievajú. Usmievavá červenovláska žiari šťastím, ide z jednej práce do druhej a k tomu všetkému dokáže skĺbiť dokonalosť pred kamerami s úlohou starostlivej matky.

Teraz navyše nafotila jemne provokatívne fotografie, ktoré potešia oko nejedného priaznivca. Sympatická ryšavka na chvíľu vymenila hektický život na materskej za sexi pózovanie pred objektívom.

Farkašová  nemá ani po narodení dvojičiek problém ukázať sa pred fanúšikmi v spodnej bielizni. A robí dobre! Veď energická matka Matildy a Ely je poriadny kus krásnej ženy, ktorá sa môže aj po pôrode pýšiť ukážkovou figúrou. Svoje dokonalé telo odhalila v priliehavom negližé a sexi čipke. Pozrite, ako úžasne vyzerá...

Kristína Farkašová pózovala pre magazín Beauty & Woman a je poriadne zvodná.
Odvážna mama dvojičiek: Kristína

Kristína Farkašová vyzerá na záberoch hriešne dobre.
Odvážna mama dvojičiek: Kristína

Viac fotografií nájdete v našej galérii. 

Páčia sa vám zvodné fotky Kristíny Farkašovej?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 1961Galéria

Kristína Farkašová Kristína Farkašová pózovala pre Kristína Farkašová vyzerá na Zvodná Kristína Farkašová Kristína Farkašová pózovala decentne Kristína Farkašová sa postavila Kristína Farkašová pózovala pre

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Stanislava H. Hricová pre Beauty & Woman

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články