Slovenská sexica ukázala holý... Sakra, to je zadok! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Slovenská sexica ukázala holý... Sakra, to je zadok!

Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
11.03.2016 00:00

BRATISLAVA - Páni, z tohto záberu vám bude pekne horúco! Krásne dlhé nohy, dokonalé krivky a sexi výraz. Takýmito fotografiami zásobuje Lucia Javorčeková (25) svojich fanúšikov denne na sociálnych sieťach. Tentoraz však kráska odhalila ešte oveľa viac!


Modelka Lucia Javorčeková sa väčšinou zameriava na predvádzanie odvážnej spodnej bielizne a plaviek. Brunetka sa neustále pretŕča v bezchybnej forme a sociálne siete zásobuje sexi fotkami, pri ktorých si príde na svoje najmä mužská časť jej fanúšikov. Sexica je už vďaka svojim pikantným záberom obdivovaná nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Kráska rada presviedča o svojich kvalitách a svoje dokonalé krivky denne vystavuje na obdiv. Rozhodne nepatrí medzi žiadne hanblivky a svojimi šteklivými fotografiami dráždi fantáziu nejedného priaznivca pekných žien. „Mám z vás infarkty každý týždeň,“ vyjadril sa k najnovšiemu horúcemu záberu jeden z používateľov instagramu.

Javorčekovú totiž zjavne netreba dlho prehovárať na žiadnu provokáciu, a tak dokonalú tvár, či božské krivky naposledy okorenila ešte provokatívnejším kúskom. Nechala sa odfotiť nahá vo vani a pozornosť pútala pikantným záberom, pri ktorom vám okamžite skĺzne pohľad na jej bezchybné pozadie. „Sakra, to je zadok!” komentoval snímku jeden z jej talianskych fanúšikov. Veď posúďte sami!

Lucia Javorčeková vie, ako dráždiť.
Slovenská sexica ukázala holý...

Páči sa vám pozadie Lucie Javorčekovej?

25 % nie
áno 75 %

Hlasovalo: 879Galéria

Lucia Javorčeková Lucia Javorčeková vie, ako Lucia Javorčeková rada odhaľuje Lucia Javorčeková púta pozornosť Lucia Javorčeková a jej

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: Instagram LJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články