°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Vyziabnutá superstaristka v MEGAťažkých šatách: Div, že ju nezlomili!

Dominika Stará
Dominika Stará
Zdroj: Facebook D.Š.
08.02.2016 13:30

NEW YORK - Fúúúha! Bývalá superstaristka Dominika Stará (22) už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou a úspešne tam rozbieha svoju spevácku kariéru. Najnovšie napríklad vystúpila v jednom z legendárnych amerických podnikov... A patrične sa na túto príležitosť aj nahodila - dala si ušiť žiarivé šaty zo 16 000 kúskov krištáľov. No to trochu nedomyslela - módny kúsok totiž vážil neuveriteľných 9 kíl. Div, že ich blondínka na svojom vyziabnutom tele vôbec uniesla.


Dominika Stará, ktorá sa do povedomia Slovákov dostala vďaka speváckej šou SuperStar, si už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou svoj americký sen. Spieva, nahráva piesne, vystupuje... Zdá sa, že sa jej skutočne darí. 

Najnovšie sa speváčka na Facebooku pochválila fotkou z vystúpenia v jednom z legendárnych podnikov v Amerike. A na túto príležitosť sa blondínka aj patrične vymódila. Šaty si nechala ušiť na mieru od jednej z miestnych návrhárok a kúsok si nechala vyzdobiť 16 tisíckami krištáľov. 

Model nakoniec kvôli kamienkom vážil až neuveriteľných 9 kíl. No a to v prípade útlej Dominiky rozhodne nie je zanedbateľná váha. Kráska totiž v Amerike rapídne schudla a dnes púta pozornosť vyziabnutým telíčkom a trčiacimi kosťami. Div teda, že ju megaťažké šaty nezlomili v páse. 


Drasticky vychudnutá superstaristka Stará: Pohľad na ňu naháňa strach!

​Pohľad na vychudnutú superstaristku naháňa strach: Dominika, reboha, choď sa najesť!


Dominika Stará sa na svojom Facebooku pochválila megaťažkými šatami, ktoré mala na jednom z vystúpení. Kvôli kamienkom vážili neuveriteľných 9 kíl.
Vyziabnutá superstaristka v MEGAťažkých
Zdroj: Facebook D.Š.

Páčia sa vám šaty Dominiky Starej?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 650Galéria

Dominika Stará Dominika Stará sa na Dominika Stará si na Dominika Stará v posledných Kedysi sa Dominika Stará

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook D.S., Instagram D.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články