Z malej superstaristky kus SEXI ženy: Pozrite na to telo! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Z malej superstaristky kus SEXI ženy: Pozrite na to telo!

Dominika Stará
Dominika Stará
23.08.2016 13:30

BRATISLAVA - Wau, wau, wau! Dominiku Starú (23) Slovensko spoznalo ešte ako dievčatko. Veď v čase, keď hviezdila v speváckej šou SuperStar, mala len 16 rokov. Aktuálne kráska rozbieha úspešnú kariéru za veľkou mlákou, kde už niekoľko rokov žije. No a dosť sa tam blondínka zmenila. Dospela a dnes je z nej poriadna sexica. Veď pozrite sami!


Dominika Stará sa pred rokmi do povedomia slovenskej verejnosti dostala vďaka hudobnej šou SuperStar, kde skončila na druhom mieste. Namiesto kariéry na Slovensku ju však úspešne rozbehla za veľkou mlákou, kde už dlhší čas pôsobí. 

No a blondínka sa v USA aj viditeľne zmenila. Veď tam odchádzala ešte ako malé dievčatko a dnes je z nej kus sexi ženy. Svedčia o tom fotky, ktoré kráska najnovšie zavesila na sociálnu sieť Instagram. 

V poslednom období pritom speváčka desila svojich fanúšikov príliš vychudnutou postavou, no teraz ňou doslova ohuruje. Krátke tričko, ktoré má na sebe, totiž odhaľuje jej vypracované brucho. No a to by jej mohla závidieť nejedna žena. Veď uznajte sami! 

Dominika Stará v Amerike dospela. Dnes je z nej kus sexi ženy.
Z malej superstaristky kus
Zdroj: Instagram D.S.

Dominika Stará ešte nedávno strašila svojich fanúšikov príliš vychudnutou postavou. Dnes vyzerá oveľa lepšie a najmä sexi. Veď pozrite na to brucho!
Z malej superstaristky kus
Zdroj: Instagram D.S.

Má podľa vás Dominika teraz dobrú postavu?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 1020Galéria

Dominika Stará Dominika Stará v Amerike Dominika Stará ešte nedávno Dominika Stará v minulosti Dominika Stará v istom Dominika Stará ešte pred

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram D.S., archív D.S, Facebook D.S.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články