°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Vychudnutá superstaristka Dominika Stará: Takto zvádza chlapov!

Dominika Stará sa z dievčatka zmenila na sexi krásku.
Dominika Stará sa z dievčatka zmenila na sexi krásku.
19.08.2015 09:30

BRATISLAVA – Ukázala svoje krivky! Bývalá superstaristka Dominika Stará (21) už dávno nie je tým nevinným dievčatkom, akým bola počas svojho pôsobenia v speváckej súťaži. Šesť rokov od skončenia šou vidno, že interpretka výrazne dospela, čoho dôkazom je aj jej aktuálny záber. Z blondínky je momentálne zvodná sexica, ktorá sa predvádza v bikinách a predvádza štíhlu postavičku.


Dominika Stará sa po skončení speváckej šou SuperStar v roku 2009 rozhodla skúsiť šťastie za veľkou mlákou. Svoj hudobný sen si tak už niekoľko rokov realizuje v Amerike. A hoci by si mnohí mysleli, že v USA priberie z rýchleho občerstvenia, presný opak je pravdou. Plavovláska si svoju postavu stráži. Dokonca je chudšia, ako keď bola na Slovensku. 

Dôkazom sú aj jej fotografie z dovolenky, ktoré pridala na sociálnu sieť. Na talianskej pláži predviedla v modrých bikinách svoje štíhle krivky. Miestni mladíci z nich stopercentne nespustili oči. Presvedčte sa sami.

Dominika Stará sa od súťaže veľmi zmenila. Takáto štíhla kočka je dnes z nej.
Dominika Stará

Je podľa vás Dominika Stará vychudnutá?

28 % nie
áno 72 %

Hlasovalo: 1214Galéria

Dominika Stará sa z Dominika Stará sa od Dominika Stará rada ukazuje Dominika Stará Speváčka Dominika Stará sa Speváčka Dominika Stará pred Dominika Stará počas šou Dominika Stará počas speváckej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook, archív D.S., Ján Zemiar, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články