Vitteková vytasila svoje BOMBY: Fúha, veď jej vytekajú z korzetu! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Vitteková vytasila svoje BOMBY: Fúha, veď jej vytekajú z korzetu!

Patrícia Vitteková
Patrícia Vitteková
06.02.2016 13:00

BRATISLAVA - Všetky oči sem! Speváčka a ešte stále zákonitá manželka futbalistu Róberta Vitteka (33) Patrícia (36) je bezpochyby príťažlivá žena. Presvedčiť sa o tom môžu aj jej fanúšikovia. Umelkyňa totiž vydáva nový album a ako obálku zvolila poriadne provokujúci záber, ktorým sa stihla pochváliť už aj na sociálnej sieti.


Wau, to je telo! Speváčka a podnikateľka Patrícia Vitteková patrí k ženám, ktoré si potrpia na imidž. V spoločnosti je vždy sexi a dokonale nastajlovaná a svojimi outfitmi poriadne dráždi mužské oko.

Mamička dvoch dcér, ktorá si nechala svoje prsia už niekoľkokrát vylepšiť, púta pohľady mužských fanúšikov aj dnes. Provokovať sa totiž rozhodla aj na obálke svojho nového albumu, kde je oblečená v dráždivom bielom body s pekelne malými košíkmi, do ktorých sa jej megaprednosti príliš nezmestia. 

Tie jej doslova vytekajú z korzetu, čo si všimli aj jej fanúšikovia na sociálnej sieti, kde záber zverejnila. Tých táto zvodná fotka zjavne nesmierne potešila.Sexi prsia,“ napísal jej istý muž pod snímku a ďalší sa pridal: „Iné delo.“ 

Myslíte si, že Patrícia si mala obliecť korzet s väčšími košíčkami?

38 % nie
áno 62 %

Hlasovalo: 1436Galéria

Patrícia Vitteková Patrícia Vitteková rada provokuje. Sexi Patrícia Vitteková Patrícia Vitteková Patrícia Vitteková Patrícia Vitteková už netvorí

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Ján Zemiar, Facebook, Instagram, TMR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články