Priznanie roka! Kollár odhalil počet detí: Priznal aj tie, čo doteraz tajil! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Priznanie roka! Kollár odhalil počet detí: Priznal aj tie, čo doteraz tajil!

Multiotecko Boris Kollár
Multiotecko Boris Kollár
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
12.11.2015 06:00

BRATISLAVA - Konečne to povedal! Boris Kollár (50) je známy tým, že má naozaj dosť detí. Mnohými sa chválil, pri iných zas informácie Topiek a iných médií označoval za klamstvo. Teraz však pri príležitosti vstupu do politiky nakrútil podnikateľ video pre svojich potenciálnych voličov. A prezradil, ako to s jeho potomkami vlastne je.


Boris Kollár má podľa našich informácií deväť detí:

  • Natáliu s Ivanou Barnovou 
  • Sašku so Stankou Horňákovou
  • Ester s Petrou Krištúfkovou
  • Šimona Heliodóra s Martinou Štofaníkovou (dnes Sabbatini)
  • Saru Zoe a Borisa s Andreou Heringhovou
  • Artura s Barborou Richterovou
  • Sáru s Monikou Ostrihoňovou
  • Christiana Alexandra s Paulou Simoes
     

Pri posledných dvoch deťoch sa však Boris z otcovstva všelijako vykrúcal. Keď bol oslovený nami, či inými médiami, označoval informácie o nových potomkoch za výmysel. Ani sa nijako nechválil spoločnými fotografiami, ako to urobil napríklad ešte pri malom Arturovi.  

Mnohí si preto možno mysleli, že Kollár má v skutočností detí len sedem. Dnes je však už jasné, že ich je viac. A prezradil to samotný multiotecko. Podnikateľ totiž vstúpil do politiky a rozhodol sa prihovoriť svojim potenciálnym voličom prostredníctvom videa. 

A hneď v úvode zaznelo doslova priznanie roka. „Je pravda, že dnes mám deväť detí a nie s jednou ženou, ale ruku na srdce – ktorá žena dnes by mi dala 9 detí? Asi žiadna. Vyriešil som si to po svojom,” uviedol boháč. Či sa toto zdôvodnenie jeho splodenia 9 detí s 8 ženami bude ľuďom páčiť, je otázne. Isté ale je, že sa potvrdilo staré známe – pravda vždy vyjde najavo. Aj keď v tomto prípade sa nakoniec natrel sám Boris. 

Poznáte mužov, ktorí majú viac detí s jedinou ženou?

23 % nie
áno 77 %

Hlasovalo: 2883Galéria

Multiotecko Boris Kollár Boris Kollár má so Boris Kollár má dcéru Prvého syna má Boris Boris Kollár má iba Boris Kollár a Barbora Boris Kollár sa k Dieťa s Paulou Simoes

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Peter Frolo, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články