Prvé FOTO Kollárovho dieťaťa č.9: Pozrite, je celý po tatkovi! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Prvé FOTO Kollárovho dieťaťa č.9: Pozrite, je celý po tatkovi!

Paula M. Simoes so synom
Paula M. Simoes so synom, Zdroj: Topky.sk
08.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Toto je on! Exotická kráska Paula M. Simoes (34) sa do pozornosti slovenskej verejnosti dostala vďaka synčekovi, ktorého priviedla na svet v lete minulého roka. Jeho otcom by totiž mal byť známy boháč a milovník žien Boris Kollár (50). Ani jeden z rodičov však doposiaľ túto informáciu priamo nepotvrdil. A veľkou záhadou zostával aj výzor malého chlapčeka... Nám sa však pred pár dňami čokoládovú mamičku aj so synčekom podarilo nafotiť v uliciach Bratislavy. A pozrite, malý je celý po tatovi!


Paula M. Simoes začiatkom júla 2015 priviedla na svet synčeka, ktorého otcom by mal byť známy boháč Boris Kollár. Ten spočiatku exotické dieťa popieral, no neskôr nepriamo priznal, ako to celé je.


Priznanie roka! Kollár odhalil počet detí. Priznal aj tie, čo doteraz tajil! 


Veľkou záhadou však stále zostával výzor najmladšieho podnikateľovho dediča. Exotická mamička si totiž svoj poklad prísne strážila a na verejnosť sa žiadna z jeho fotiek nedostala. Aspoň doteraz... Nám sa totiž čokoládovú krásku podarilo pred pár dňami nafotiť v uliciach Bratislavy.

Spolu so synčekom to mala práve namierené na hodinu tanca, ktorej – ako nám prezradila v rozhovore – sa pravidelne zúčastňuje. No a nám sa okrem drahého kočíka a Paulinho športového looku podarilo nafotiť aj toľko schovávaného chlapčeka. 


Mamička Kollárovho dieťaťa č. 9 prehovorila: Úplne prvý rozhovor!


A stačí jediný pohľad na drobca, aby bolo jasné, na koho z rodičov sa podal viac. Veď kým mamička sa pýši čokoládovou pokožkou, synček teda ani náhodou. Tvár má bledučkú, že by naozaj len málokto tipoval nejakých tmavých predkov. Je teda jasné, že v tomto prípade jednoznačne zaúradovali biele gény. Veď pozrite sami! 

Synček Pauly M. Simoes púta pozornosť svetlou pokožkou.
Prvé FOTO Kollárovho dieťaťa
Zdroj: Topky.sk

Prekvapilo vás, že synček Pauly M. Simoes má takúto svetlú pokožku?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 856Galéria

Paula M. Simoes so Synček Pauly M. Simoes Paulu M. Simoes sme Synček Pauly M. Simoes Pri pohľade na synčeka Paula M. Simoes si Paula M. Simoes previedla

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články