°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Kollárova mamička č. 7 pretŕča parádne telo: Veľké prsia a perfektné brucho!

Monika Ostrihoňová
Monika Ostrihoňová
Zdroj: Instagram MO
15.08.2020 13:00

BRATISLAVA - Boris Kollár má 11 detí s 10 ženami. Jednou z nich je aj Monika Ostrihoňová, ktorá mu porodila dcérku Zairu. Brunetka patrí k ženám, s ktorými sa boháč a dnes už politik na verejných akciách neukazoval. Rozhodne ale stojí za pohľad!


Monika Ostrihoňová začiatkom roka 2014 porodila Borisovi Kollárovi jeho ôsme dieťa – dcéru Zairu. Keďže sa mu už predtým narodili dve deti s Andreou Heringhovou, v zozname mamičiek má Monika číslo 7. 

Kollárova mamička č. 7
Zdroj: Instagram MO

Hoci pred pôrodom sa kráska snažila zviditeľniť aspoň na internetovej súťaži krásy, potom, čo sa prevalilo, že má potomka s multioteckom Kollárom, nijako túto skutočnosť na svoju prezentáciu nevyužila. Nevídať ju na spoločenských akciách, ani sa podľa našich informácií nepresťahovala do hlavného mesta. 

Zato na sociálnej sieti Instagram sa rada pochváli rôznymi fotkami. Najčastejšie dcérami – okrem Zairy má o dva roky staršiu Kiaru – a svojím telom, na ktorom poctivo maká. Najnovšie ho ukázala práve na výlete so svojimi dievčatami. 

Len pár dní predtým zverejnila záber celej postavy. „Moje telo, môj chrám. Za chvíľku 33, ale cítim sa lepšie, ako keď som mala 23,” uviedla brunetka. A treba uznať, že vyzerá parádne. 

Kollárova mamička č. 7
Zdroj: Instagram MO

Kollárova mamička č. 7
Zdroj: Instagram MO

Kollárova mamička č. 7
Zdroj: Instagram MO


Galéria

Monika Ostrihoňová Monika Ostrihoňová Monika Ostrihoňová Monika Ostrihoňová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články