Cifrovej bradavky v pozore: Je ti zima dievčatko?! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Cifrovej bradavky v pozore: Je ti zima dievčatko?!

Eva Cifrová zverejnila na Facebooku fotku z prechádzky v lese.
Eva Cifrová zverejnila na Facebooku fotku z prechádzky v lese.
Zdroj: Facebook
08.05.2015 13:00

BRATISLAVA - Sexi vždy a všade! Týmto sa zrejme riadi Slovenka Eva Cifrová (32). Tá v minulosti dráždila z obálok magazínov pre pánov, no pravidelne zvádza aj mimo nich. Dôkazom je fotka, ktorú pred pár dňami zavesila na sociálnu sieť Facebook. Tou bez pochýb potešila nejedného z jej mužských fanúšikov - blondínke sa totiž na snímke spod trička doslova derú bradavky.


Eva Cifrová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka sexi snímkam, ktoré v minulosti nafotila pre známy pánsky magazín. Dnes sa blondínka pikantnému pózovaniu venuje len sporadicky, no dráždiť napriek tomu neprestala. Na svoj profil na sociálnej sieti Facebook totiž pravidelne pridáva fotky, ktorými dostáva do varu najmä mužskú časť svojho fanklubu. 


Zabudnutá Eva Cifrová sa hlási o slovo: FOTO, ktoré musíte vidieť!


A výnimkou nie je ani jej najnovšie foto. Kráska sa nechala zvečniť počas jarnej prechádzky so svojim psom. No okrem milého momentu s miláčikom plavovláska odhalila aj čosi iné. V lese totiž bolo zjavne trošičku chladno, a tak sa modelke pod tričkom poriadne obrysovali bradavky. 

Snímka sa tak na webe nezaobišla bez dvojzmyselných poznámok.„Teplo určite nebolo, súdim podľa fotky,“ okomentoval jeden z priaznivcov, ku ktorému sa pridali ďalší: „No a bez podprsenky sa chodí von?“ Na to sa už chytila aj samotná Cifrová. „Veď je teplo a kým ich nemusím zapraviť do teplákov (narážala na prsia, pozn. red.), tak na čo?“ ​prekvapila odpoveďou playmate. Súhlasíte s ňou?

Eve Cifrovej bola evidentne v lese zima. Bradavky sa jej totiž spod trička doslova derú von.
Cifrovej bradavky v pozore:
Zdroj: Facebook

Je podľa vás v poriadku, keď žena chodí po verejnosti bez spodnej bielizne?

12 % nie
áno 88 %

Hlasovalo: 891Galéria

Eva Cifrová zverejnila na Eve Cifrovej bola evidentne Eva Cifrová pravidelne zverejňuje Eva Cifrová patrí k

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články