Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Barbara Haščáková v šoku: To, čo jej spravili títo ľudia, nemá obdobu!

Barbara Haščáková zistila nepríjemnú skutočnosť.
Barbara Haščáková zistila nepríjemnú skutočnosť.
Zdroj: Topky.sk
09.12.2014 00:00

LOS ANGELES - Toto nečakala! Barbara Haščáková (34) dostala počas víkendu naozaj nepríjemný „darček”. Slovenská speváčka totiž zistila, že jeden z jej najväčších hitov si ukradli iní interpreti. Mongolskí chlapci naspievali skladbu, v ktorej použili hudbu zo skladby Sen. Samozrejme bez dovolenia. Zarážajúce je, že zahraničná formácia profituje na ukoristenej melódii už dlhší čas.


Trúfli si na krádež! Mongolskí speváci Anhuush a Bazuh stavili na to, že slovenskú hudbu u nich nikto nepozná. Pre svoju skladbu si preto ukradli melódiu od Barbary Haščákovej. „To je pekná pesnička,” komentujú tento ukoristený počin na youtube nič netušiaci fanúšikovia. 

Naša interpretka sa o hudobnej lúpeži dozvedela až dva roky od zverejnenia mongolského videa. A dosť ju to nahnevalo. „Niekto mi ukradol od začiatku do konca pieseň, ktorú som ja sama zložila v roku 1994. Moju vlastnú pieseň Sen. Slohu aj refrén. Moju vlastnú melódiu, moju vlastnú tvorbu do Mongolska bez môjho vedomia,” napísala Barbara na sociálnu sieť. 

Topky.sk sa preto snažili zistiť, či bude speváčka túto situáciu ďalej riešiť právne. Zatiaľ nám ale neodpovedala. Otázkou však zostáva, či by sa jej podarilo v Mongolsku dovolať spravodlivosti. Medzinárodné ťahanice totiž bývajú dosť tvrdým orieškom. 

VIDEO: Mongolskí chlapci si požičali melódiu od Barbary Haščákovej

VIDEO: Klip Barbary Haščákovej k piesni Sen

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Barbara Haščáková nedávno nahrala skladbu Nepozerám so spevákom Mirom Jarošom. Spoločný singel nájdete na novom interpretovom CD s názvom Miro Jaroš #5 >>


Galéria

Barbara Haščáková zistila nepríjemnú Barbara Haščáková je rozčarovaná Takto vyzerala Barbara Haščáková Barbara Haščáková zistila, že Barbara Haščáková bola naposledy

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články