Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Búrlivé víno po 2 mesiacoch pauzy: Odštartuje ho polonahá sexi ryšavka!

Barbora Švidraňová sa dnes v Búrlivom víne objaví v sexi negližé.
Barbora Švidraňová sa dnes v Búrlivom víne objaví v sexi negližé.
Zdroj: TV MARKÍZA
18.08.2014 11:30

BRATISLAVA - Fanúšikovia slovenského seriálu Búrlivé víno dnes oslavujú. Po takmer dvojmesačnej pauze si totiž večer konečne pozrú novú sériu markizáckeho počinu. A rozhodne sa majú na čo tešiť. Na svoje si okrem žien prídu aj muži. Dôvod? Na obrazovkách sa objaví sexi ryšavka Barbora Švidraňová (26) len v priesvitnom negližé.


Fanúšikovia domácej seriálovej tvorby si dnes prídu na svoje. Po takmer dvoch mesiacoch sa totiž na obrazovky televízie Markíza opäť dostane obľúbené Búrlivé víno. No počin z vinárskeho prostredia tentoraz nepoteší len romantické ženy. Tvorcovia sa totiž rozhodli, že hneď v prvej časti ulahodia aj mužskému oku.

A kompetentní dobre vedia, ako na to. Okrem bežných rodinných radostí a starostí odštartuje štvrtú sériu aj poriadne zvodná dračica. Sexi ryšavka Barbora Švidraňová sa v markizáckom diele objaví v priesvitnom čipkovanom negližé a svojimi poodhalenými krivkami bude zvádzať nielen seriálových chlapov, ale aj divákov.

Barbora Švidraňová dnes v seriáli Búrlivé víno poteší oko nejedného chlapa.
Búrlivé víno po 2
Zdroj: TV MARKÍZA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Barbora Švidraňová sa dnes Barbora Švidraňová dnes v Barbora Švidraňová s poodhalenými Barbora Švidraňová v seriáli Fanúšikovia Búrlivého vína si Nela Pocisková a Juraj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články