Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Vášnivý sex v tráve: Maštalírova nová ryšavka je poriadny živel!

Nová seriálová partnerka Tomáša Maštalíra má na konte nahé scény.
Nová seriálová partnerka Tomáša Maštalíra má na konte nahé scény.
16.04.2014 08:03

BRATISLAVA - Nehanbí sa! Tomáš Maštalír dokáže zamotať hlavu mnohým ženám. Inak tomu nie je ani v markizáckom seriáli Chlapi neplačú, kde mu v aktuálnych častiach dáva najavo svoju priazeň ryšavá Klára. Tú stvárňuje pomerne neznáma herečka Katarína Šafaříková. Diváci verejnoprávnej televízie však už mali možnosť prehliadnuť si ju aj nahú. Svoje telo a zmyselnosť totiž predviedla počas sexuálnej scény vo filmovom cykle Nesmrteľní.


Opantá ho táto kráska? Tomáš Maštalír hrá v projekte Chlapi neplačú Michala Lánskeho, ktorému nedajú ženy vydýchnuť. Bez partnerky je ešte len chvíľu, no už po ňom vyštartovala sexi Klára v podaní Kataríny Šafaříkovej. 

Zatiaľ nie je jasné, či scenáristi markizáckeho seriálu predpíšu tejto dvojici aj viac než len bozky. Ryšavka by však určite zvládla i posteľné scény. Nebolo by to totiž po prvý raz. Katarína si už zahrala v sérii Nesmrteľní, ktorú vysielala RTVS. A práve tam ukázala to, čo skrýva pod šatami. 

Šafaříková spolu so svojím kolegom predvádzala pred kamerami vášnivý sex v tráve. Tento akt bol snímaný vo veľmi decentnej podobe, odhaleniu svojich predností sa ale herečka nevyhla. Či prsia obnaží aj pre markizáckych divákov, nám v televízii neprezradili.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza, RTVS

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články