°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Jaro Slávik opäť priberá: Zmizol z telky, fúha, aký je veľký!

Jaro Slávik sa opäť zaguľacuje.
Jaro Slávik sa opäť zaguľacuje.
Zdroj: Topky.sk
01.04.2014 09:00

BRATISLAVA - Čas plynie a kilá pribúdajú... Takto stroho by sa asi dala opísať aktuálna fyzická kondícia Jara Slávika (39). Keď sme ho totiž pred pár dňami nafotili v jednom z nákupných centier, vyzeral tak, že boj s kilami nateraz vzdal. Televízny kat je čoraz macatejší.


Jaro Slávik to so svojou postavou nemá práve najjednoduchšie. Vyzerá to totiž tak, že známy producent patrí k mužom, ktorým aj koláčik k obedu navyše môže spôsobiť poriadne vrásky na čele. Teda, skôr na tele... Ako vidno na aktuálnych záberoch, nepôsobí tak, že by uplynulé mesiace trávil vo fitnesscentre. 

Zaoblené brucho a plné líca - to bolo počas nedávnej prechádzky pri Dunaji neprehliadnuteľné na čoraz macatejšom Slávikovi. Od čias, kedy sa pravidelne objavoval na televíznych obrazovkách, sa talentový kat viditeľne zmenil. Módne obleky odložil do skrine a vystriedal ich za pohodlné tričká.

Nie je to však tak dávno, čo na svojej figúre tvrdo pracoval. Ako sme vás na topkách informovali pred polrokom - v čase, keď sa konali kastingy do šou Česko Slovensko má talent, využil každú voľnú chvíľu na to, aby sa venoval svojej figúre. No, zdá sa, že dnes je už všetko úplne inak. 

Zdá sa, že Jaro Slávik si už na svoju postavu až tak nepotrpí. Svedčí o tom jeho čoraz macatejšia figúra.
Jaro Slávik opäť priberá:
Zdroj: Topky.sk

Mal by podľa vás Jaro Slávik začať pracovať na svojej postave?

71 % nie
áno 29 %

Hlasovalo: 1626Galéria

Jaro Slávik sa opäť Zdá sa, že Jaro Jaro Slávik si zrejme Jarovi Slávikovi sa spod Jaro Slávik aktuálne nepripomína Jaro Slávik patrí k Jaro Slávik sa do

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články