Pravda o nenávisti v našom šoubiznise: Ktoré celebrity by sa najradšej prefackali? A prečo? | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Pravda o nenávisti v našom šoubiznise: Ktoré celebrity by sa najradšej prefackali? A prečo?

Zdena Studenková, Matej Sajfa Cifra aj Nora Mojsejová patria k tým, ktorí majú konflikty.
Zdena Studenková, Matej Sajfa Cifra aj Nora Mojsejová patria k tým, ktorí majú konflikty.
28.03.2014 06:00

BRATISLAVA - Nemusia sa! V uplynulých dňoch sme vás na topkách informovali o pretrvávajúcom konflikte medzi Monikou Flašíkovou-Beňovou (45) a moderátorkou Zlaticou Puškárovou (36). Tieto dámy však nie sú jediné, ktoré si navzájom nevedia prísť na meno. Aké ďalšie osobnosti slovenského šoubiznisu majú medzi sebou konflikt? Kto sa do koho naváža a prečo?


Zlatica Puškárová a Monika Flašíková-Beňová

Tieto dve asi ťažko niekedy spolu pôjdu na kávičku. Politička evidentne nemá rada markizáckych partnerov Zlaticu Puškárovú a Patrika Švajdu. Viackrát ich totiž negatívne komentovala vo svojich statusoch na sociálnej sieti. Moderátorka na oplátku vo vyjadrení pre topky.sk poukázala na neúspech Flašíkovej-Beňovej vo voľbách do VÚC. Zavarila jej aj v živom vysielaní, kedy jej straníckeho šéfa Róberta Fica upozornila na Monikin odlišný názor v dosť závažných otázkach.
Pravda o nenávisti v

Nora Mojsejová a František Kabrheľ alias Versače

Košická podnikateľka a Nitran sa spoznali pri nakrúcaní šou Mojsejovci. Stali sa z nich nerozluční priatelia, zrejme aj vďaka spoločnému záujmu o módu. Neskôr ale Versače začal liezť Nore na nervy a ich vzťahy ochladli. Aktuálne sa spolu dokonca aj súdia. V spore ide o vyše 850 tisíc eur, ktoré údajne Mojsejová Kabrheľovi dlží. Nechýbajú ani urážky na cti.
Pravda o nenávisti v

Patrik Rytmus Vrbovský a Ramón Beňo alias Rakby

Nie je reper ako reper! Ramón si na jeseň minulého roka vypočul z Rytmusových úst, že je ‚Rakby po*ebaný, čo nevie repovať‛. Na urážky zareagoval klipom, kde si zo staršieho kolegu vystrelil. Slovné útoky pokračovali cez médiá a sociálne siete, ušetrené nezostali ani partnerky hudobníkov. Zaujímavé je, že podľa Rakbyho slov sa predtým v spoločnosti normálne bavili a podávali si ruky. Dnes to už nehrozí.
Pravda o nenávisti v

Patrícia Vitteková a Alexandra Orviská

Kamarátstvo speváčky a jojkárky skončilo kvôli mužovi. Pred necelým rokom sa prevalilo, že Róbert Vittek zrejme nie je svojej manželke príliš verný. Zarážajúce je, že Patríciu mal podvádzať s rodinnou známou Alexandrou Orviskou. Je jasné, že po verejnom prepieraní tejto informácie sa narušil Vittekovej vzťah nielen s manželom, ale aj s televíznou redaktorkou. Dnes si už nevedia prísť na meno.
Pravda o nenávisti v

Elena Podzámska a Mirka Kosorínová

Aj v tomto prípade je za všetkým chlap. Elena a Mirka sa spoznali v súťaži Let´s Dance, kde herečka tvorila tanečný pár s blondínkiným životným partnerom Matejom Chrenom. Skončilo to tak, že tanečník hodil dlhoročný vzťah za hlavu a nasťahoval sa k herečke. Dámy preto občas zabudli na spôsoby a z času na čas sa cez médiá pekne pourážali. Kosorínová dokonca na umelkyňu vytiahla aj psychickú poruchu. Chrenovi to nakoniec nevydržalo ani s Podzámskou a dnes randí s niekým úplne iným.
Let´s Dance 5, Chren,

Lenka Šóošová a Dara Rolins

Speváčka a moderátorka sa paradoxne pohnevali kvôli peknej myšlienke. Dara totiž k piesni venovanej svojej dcére pripravila videoklip, kde sú zachytení Laurini detskí kamaráti. Do okruhu blondínkiných známych vtedy patrila aj moderátorka Lenka Šóošová. Keď však vo videu zbadala dvojsekundový záber tváre svojho syna Riška, nahnevalo ju to. Svoje dieťa totiž dovtedy nikde verejne neukázala a cítila sa oklamaná. Pop diva bola z jej prístupu poriadne rozčarovaná.
Pravda o nenávisti v

Peter Marcin a Andy Kraus

Nezhodli sa! Herci boli vďaka postavám Lászlóa Komároma a Františka Stromokocúra nerozlučne spätí viacero rokov. Pretavili ich aj do úspešnej televíznej podoby v sitkome Susedia. Ten však nakoniec stál za ich koncom. Marcin mal totiž po troch sériách dosť a odmietol pokračovanie, čo sa Krausovi nepáčilo. Dvojica sa preto rozpadla a zrejme už nikdy spolu fungovať nebude. Minuloročný pokus o opätovnú spoluprácu pod záštitou Jojky úplne stroskotal.
Pravda o nenávisti v

Milan Kňažko a Andy Hryc

Kňažko sa hnevá na Hryca kvôli knihe Inventúra. Pri čítaní Andyho riadkov mu totiž riadne stúpol tlak. Informácie o svojej emigrácii do Francúzska či o lobovaní za cenu Zaslúžilý umelec označil za klamstvá, pri ktorých sa mu obracia žalúdok. Herec a bývalý minister kultúry označil Hryca za slabého herca, ktorý sa tvári ako riaditeľ zemegule.
Pravda o nenávisti v

Vilo Rozboril a Pavol Rusko

Moderátor a jeho bývalý šéf si nevedia prísť na meno. Keď sa rušila relácia Modré z neba, Rusko nazval Rozborila príživníkom. Ten mu to oplatil označením za mŕtvolu verejného života. Exriaditeľ Markízy však aj potom pokračoval v nelichotivých prívlastkoch. Krátko na to totiž reagoval aj na Vilov rozchod so Zuzanou Ťapákovou vyjadrením, podľa ktorého moderátor manažérku len využil.
Pravda o nenávisti v

Zdena Studenková a Matej Sajfa Cifra

Moderátor verejne urazil herečku. V televíznej relácii totiž prezradil, ako na jednom galavečere ustavične frfľala, na čo reagoval slovami: ‚Zdeni, upokoj sa. Zoberiem ťa tu hore do hotela a budeš pískať ako čajník‛. Po začudovaní Eleny Vacvalovej, že po takejto poznámke prežil, to už úplne dorazil: ‚Nepovedal som starý čajník‛. Herečka následne od neho požadovala prostredníctvom právnikov ospravedlnenie. Moderátor sa však ku kauze občas vracia aj v éteri rádia, pre ktoré pracuje.
Pravda o nenávisti v

Nikola Weiterová a Zuzana Plačková

Nikolu poriadne pobavilo, keď sa Zuzana prezentovala túžbou uspieť na súťaži Miss bikiny fitness. Nielenže išlo o podujatie, ktoré predtým Weiterová vyhrala, ale Plačková dokonca siahla aj po jej exmilencovi. Podľa dcéry Otta Weitera ale jej bývalý nemal na takéto trénovanie ani kvalifikáciu a blondínka zas tie správne proporcie či držanie tela. Zaujímavé je, že silikónka na takej súťaži nakoniec ani nebola. Žeby boli ódy na Tomáša Hradeckého iba provokáciou pre Nikolu?!
Plačková a Weiterová
Zdroj: Foto: Ján Zemiar, Tv Joj

Juraj Mokrý a Tomáš Maštalír

Zabávač má herca poriadne v zuboch. Po tom, čo sa skončil vzťah Mokrého a Diany Mórovej, totiž herečku mnohí spájali práve s jej kolegom. S Maštalírom tvorili pár aj v minulosti a údajne sa k sebe vrátili. Juraj preto na umelcovu adresu trúsil jednu provokačnú poznámku za druhou. Dokonca dva roky po rozchode nakrútil pre silvestrovské vysielanie scénku, podľa ktorej sa s Tomášom vyspal aj on.
Pravda o nenávisti v

Paľo Drapák a Peter Sámel

Dlhé roky spolu pôsobili v skupine Metalinda, no mali medzi sebou nezhody. Tie vyvrcholili Drapákovým odchodom z kapely. Ako sa nechal počuť, konal tak preto, že týždeň po smrti svojho otca od neho Sámel chcel, aby v ich novom klipe hral prostitútku. On to odmietol a súčasný líder kapely vraj pre to nenašiel pochopenie. Následné korenisté reči potom urobili svoje...
Pravda o nenávisti v

Kamila Magálová a Marián Slovák

Najstarší konflikt zo všetkých! Mnoho ľudí na Slovensku zrejme ani nevie, že títo vynikajúci herci sú súrodenci. Nikde sa totiž spolu neukazujú a nestýkajú sa už 40 rokov. Kameňom úrazu sa stali rôzne vzťahy k otcovi po tom, čo sa rozviedol s ich mamou. Navyše, Kamila mala vraj kvôli dedičstvu doopatrovať babičku, ale tá údajne skončila v starobinci. Hovorí sa však, že byt po nej herečka aj tak predala.
Pravda o nenávisti v


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články