°C

Utorok, 2. jún 2020. Meniny má Xénia, zajtra Karolína.

Toto sú víťazi veľkej televíznej ankety: Banášová konečne na vrchole, napálený Rytmaus!

Vo svojich kategóriách bodovali Helena Krajčiová, Rytmaus aj Adela Banášová.
Vo svojich kategóriách bodovali Helena Krajčiová, Rytmaus aj Adela Banášová.
05.03.2014 08:59

BRATISLAVA - Víťazi za rok 2013 sú známi! Tretí ročník obľúbenej ankety Telkáč roka opäť dosiahol veľký ohlas. Celkovo sme zaznamenali 221 308 vašich hlasov, ktoré rozhodovali o najobľúbenejších televíznych tvárach a reláciách. Medzi moderátorkami sa z úspechu mimoriadne teší Adela Banášová (33), ktorá prvé dva roky obsadzovala druhú priečku. Tohtoročnou novinkou bola kategória Online seriál, v ktorej bodoval Rytmaus.


Toto sú víťazi veľkej

Tak, ako po iné roky, aj tentoraz bol o anketu Telkáč roka organizovanú so stránkou Telkáč.sk veľký záujem. V 11 kategóriách ste najprv nominovali svojich obľúbencov a potom im vyjadrovali svoju priazeň hlasovaním v druhom kole. Celkovo ste hercom, moderátorom či reláciám odovzdali 221 308 hlasov. Podrobné výsledky hlasovania nájdete aj na stránke telkacroka.sk>>

Tí, ktorí získali najviac sympatií z vašej strany, sa teraz môžu tešiť na exkluzívnu sošku Telkáč roka 2013. Každá je pritom ručne vyrobený originál z mahagónového dreva a z nerezovej ocele. Autorom je sochár Tomáš Brichta a výroba ocenení trvala niekoľko mesiacov. Platí na ne doživotná záruka. Pre jedného z hlasujúcich je pripravený domáci telkáč Samsung. Výhercu budeme kontaktovať.

Toto sú víťazi veľkej

TV stanica

*JOJ*

„Výhra v Telkáči nás veľmi teší! Ďakujeme všetkým divákom za priazeň a verím, že sa vám budú páčiť aj naše nové formáty,” reagoval na víťazstvo nový generálny riaditeľ televízie Marcel Grega. 

2. Markíza

3. Jednotka 

Toto sú víťazi veľkej

Moderátor

*VILO ROZBORIL*

„Telkáč som vyhral tretí rok po sebe a teraz ma to teší o to viac, že je to v čase, keď Markíza zrušila Modré z neba. Ďakujem divákom za priazeň, verím, že sa im bude páčiť aj relácia, ktorú sme už začali nakrúcať,” vyjadril sa moderátor. 

2. Andrej Bičan

3. Michal Hudák

Toto sú víťazi veľkej

Moderátorka

*ADELA BANÁŠOVÁ*

„Potešilo ma to. Vzhľadom k tomu, že tohto roku ma žiadna TV nedala na zoznam svojich osobností, čiže sa za mňa nedalo hlasovať v inej ankete, tak je to naozaj milé, že sa niekde za mňa hlasovalo a že som vyhrala. Všetkým ďakujem,” povedala k svojmu úspechu blondínka. 

2. Kveta Horváthová

3. Lucia Barmošová

Toto sú víťazi veľkej

Herec

*LUKÁŠ LATINÁK*

„Som v rozpakoch. Ďakujem, teším sa. Som rád, že diváci mi prejavili svoju priazeň. Ďakujem všetkým, čo sa zapojili,” reagoval na svoj triumf umelec.  

2. Marcelko Chlpík

3. Tomáš Maštalír

Toto sú víťazi veľkej

Herečka

*HELENA KRAJČIOVÁ*

„Je povzbudzujúce dostať cenu a hlavne takú, kde hlasujú diváci. Teším sa z nej a ďakujem,” povedala nám čerstvá mamička. 

2. Dominika Kavaschová

3. Monika Hilmerová 

Toto sú víťazi veľkej

Seriál

*PANELÁK*

„Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí zahlasovali. Veľmi sa z toho teším, je to pre nás, pre celý tím, veľmi zaväzujúce. Sľubujem, že sa budeme snažiť našim verným divákom robiť Panelák tak, aby sa im páčil čím ďalej, tým viac,” komentoval víťazstvo svojho projektu scenárista Andy Kraus. 

2. Búrlivé víno

3. Chlapi neplačú

Toto sú víťazi veľkej

Životné príbehy

*MODRÉ Z NEBA*

„Chceli by sme poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí si počas jedenástich sezón každú stredu večer zapínali Markízu a sledovali Modré z neba. Za toto obdobie sme pomohli stovkám rodín a prostredníctvom Nadácie televízie Markíza v tom budeme pokračovať aj naďalej,” vyjadrila sa za televíziu Markíza hovorkyňa Tatiana Tóthová. 

2. Súdna sieň

3. Pošta pre teba

Toto sú víťazi veľkej

Spravodajstvo a publicistika

*VEĽKÉ NOVINY*

„Ďakujem všetkým, ktorí rozhodli, že sa im naše Veľké noviny páčia. Aj naďalej pre vás chceme prinášať najrýchlejšie spravodajstvo,” vyjadril sa k úspechu šéf spravodajstva a publicistiky televízie Joj Roland Kubina. 

2. Televízne noviny

3. Teleráno

Toto sú víťazi veľkej

Online seriál

*NAPÁL RYTMAUSA*

„Ďakujem za hlasy všetkým gádžatám. Víťazstvo som samozrejme očakával, aj keď som súperil s tým najlepším v online svete, čiže sám so sebou. A ešte asi aj dlho budem, lebo väčší frajer jak ja sa ešte nenarodil,” povedal k svojmu triumfu Rytmaus.  

2. Dovolenkáris

3. René Talkshow

Toto sú víťazi veľkej

Zábavná šou

*MILUJEM SLOVENSKO*

„Keď milujeme Slovensko, ľahko je uveriť tomu, že sme získali prvenstvo v tejto ankete, pretože u nás to tak skutočne je. Snažíme sa prinášať naozaj to, čo dokáže našich divákov a priaznivcov osloviť. Myslím, že v dnešnej dobe je veľmi dôležité prinášať programy, ktoré sú pozitívne a povzbudzujú, než tie, ktoré polarizujú. A to je aj jedna z úloh misie verejnoprávnosti,” vyhlásil generálny riaditeľ RTVS Václav Mika. 

2. 5 proti 5

3. Nikto nie je dokonalý

Toto sú víťazi veľkej

Reality šou

*FARMA*

„Ďakujeme za každý jeden hlas. Vysoká obľúbenosť reality šou Farma je jasným dôkazom toho, že aj takýto formát sa dá robiť kultivovane, čo naši diváci náležite ocenili aj v ankete Telkáč roka. Už teraz sa všetci tešíme na Farmu 5,” reagovala na víťazstvo v mene Markízy hovorkyňa Tatiana Tóthová.

2. Bučkovci

3. VyVolení

Na víťazov čakajú sošky vyrobené z mahagónového dreva a nerezovej ocele. Každý kus je ručne vytvoreným originálom.
Toto sú víťazi veľkej

Telkáč.sk - viac ako TV program>>


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív, topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články