Nikodým celý rok tajil frajerku: Zbalil túto potetovanú kočku! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Nikodým celý rok tajil frajerku: Zbalil túto potetovanú kočku!

Martin Nikodým má už rok po svojom boku blondínku Martinu.
Martin Nikodým má už rok po svojom boku blondínku Martinu.
05.08.2013 06:00

BRATISLAVA - Ešte sa ňou verejne nepochválil! Martin Nikodým (42) pekných pár rokov nemal po svojom boku žiadnu oficiálnu partnerku. Ako sa nám však podarilo zistiť, samota je v jeho prípade už minulosťou. Moderátora sme prichytili na obede so sympatickou blondínkou. Ako nám nakoniec prezradil, pár tvoria už dosť dlhú dobu.


Nie je sám! Martin Nikodým sa s manželkou Michaelou rozviedol v roku 2007. Rok nato prišiel aj rozchod s vtedajšou partnerkou Zuzanou. A odvtedy sa o žiadnej žene po jeho boku nevedelo. Až doteraz!

Známeho moderátora sa nám totiž podarilo prichytiť na obede s jeho „novou” láskou. No hoci dvojica pôsobila ako čerstvo zamilovaná, jej vzťah už trvá nejakú tu dobu. „Zhruba rok sme spolu,” prezradil nám Nikodým. „Martinka nie je z našej brandže, takže medializáciou nebude nadšená,” dodal.

Zrejme preto svoju lásku títo dvaja doteraz tajili a ani v tomto momente neboli ochotní prezradiť viac detailov. „Zvyšok vám možno povieme neskôr, keď už pôjdeme spolu aj do spoločnosti,” povedal nám Martin.

Je vám tento párik sympatický?

92 % nie
áno 8 %

Hlasovalo: 5686Galéria

Martin Nikodým má už Martin Nikodým si vyrazil Martin Nikodým nám prezradil, Dvojica pôsobí ako čerstvo Martin Nikodým zatiaľ svoju Martina Nikodýma sme s Martin Nikodým so svojou Martin Nikodým už niekoľko

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Ján Zemiar, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články