Náročné chvíle moderátorky Hriadelovej: Strach o muža! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Náročné chvíle moderátorky Hriadelovej: Strach o muža!

Lenka Čviriková-Hriadelová sa v týchto dňoch obáva o svojho manžela.
Lenka Čviriková-Hriadelová sa v týchto dňoch obáva o svojho manžela.
11.08.2012 07:00

BRATISLAVA – Zranil sa! Moderátorka športového spravodajstva Lenka Čviriková-Hriadelová (38) sa momentálne obáva o zdravie svojho manžela, futbalistu Petra Čvirika (33). Ten si totiž počas štvrtkového zápasu zlomil kľúčnu kosť. Členovi tímu Spartak Trnava dokonca hrozila operácia, a tak mala jeho polovička o neho poriadny strach.


Nateraz dočvirikal! Moderátorka televízneho Športu Lenka Hriadelová má hlavu v smútku. Jej manžel sa totiž bolestivo zranil počas futbalového zápasu. „Má zlomenú kľúčnu kosť. Obávame sa, že bude musieť ísť na operáciu,“ vyjadril sa tréner Pavel Hoftych na tlačovej konferencii po dueli.

Je zrejmé, že tridsaťtriročný obranca Peter Čvirik sa tak rýchlo k lopte nedostane. Jeho manželka sa samozrejme tiež obávala o jeho zdravotný stav a starostlivo ho sprevádzala  po všetkých vyšetreniach. Nakoniec si však vypočula lepšie správy, než v aké dúfala. „Našťastie rameno operovať netreba, tak sme si všetci vydýchli,“ prezradila jojkárka. „Manžel si ho bude liečiť dva-tri týždne a potom hurá opäť na trávniky,“ dodala s úsmevom. Faktom však zostáva, že zlomenina akejkoľvek končatiny nie je ničím príjemným.

Mali ste už niekedy niečo zlomené?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 751Galéria

Lenka Čviriková-Hriadelová sa v Lenka Čviriková-Hriadelová s manželom Lenka Čviriková Hriadelová. Lenka Čviriková-Hriadelová moderuje športové Lenka Čviriková-Hriadelová s manželom Lenka Čviriková-Hriadelová s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: Lenka Mušková
FOTO: Tv Joj, Ján Zemiar, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články