°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

FOTO z honosného Plesu v opere: Takto žúrovala smotánka!

Na dvanástom Plese v opere sa zabávali aj markizácke páriky - Patrik Švajda so Zlaticou Puškárovou a Vilo Rozboril so Zuzanou Ťapákovou.
Na dvanástom Plese v opere sa zabávali aj markizácke páriky - Patrik Švajda so Zlaticou Puškárovou a Vilo Rozboril so Zuzanou Ťapákovou.
Zdroj: Foto: plesvopere.sk
08.01.2012 21:20

BRATISLAVA – Odviazaná zábava! Slovenskí prominenti sa prišli v sobotu večer zabaviť na prestížny Ples v opere. Dvanásty ročník podujatia si vychutnali aj známe tváre nášho šoubiznisu. Hostia si akciu naozaj užili, niektorí odchádzali až okolo štvrtej ráno.


Pompézna udalosť sa už tradične konala v priestoroch historickej budovy SND. Prví hostia začali prichádzať na podujatie krátko po 19:00, poslední dorazili okolo ôsmej. Akciu otvorila čokoládová kráska Jamelia úderom na gong krátko po 20:00. Potom nasledoval valčík. Hostí sprevádzala podujatím moderátorka Jojky Andrea Pálffy-Belányiová.

Medzi pozvanou smotánkou nechýbali okrem podnikateľov a osobností kultúrneho a politického života ani známe tváre nášho šoubiznisu. Napríklad moderátorka Martina Šimkovičová, Zlatica Puškárová s partnerom Patrikom Švajdom, Marianna Ďurianová, herečka Zdena Studenková s partnerom Braňom Kostkom, moderátorka Adriana Kmotríková, Vilo Rozboril so Zuzanou Ťapákovou, či podnikateľ Boris Kollár s "kamarátkou" Andreou Heringhovou.

Hostia prítomní na akcii si počas slávnostného večera prišli na svoje. Pochutnávali si na najrôznejších kulinárskych špecialitách od výmyslu sveta. K dispozícii mali tiež cigary a alkohol najvyššej kvality. Príjemnú atmosféru podujatia umocňovali aj hudobní interpreti, ktorí sa striedali na pódiu. Zaspievali napríklad Janko Lehotský, Cigánski diabli, Robo Grigorov a tiež spomínaná Jamelia.

Poslední hostia odchádzali z podujatia okolo štvrtej hodiny ráno. Pompézna akcia mala aj charitatívny rozmer. Návštevníci prispeli prostredníctvom vstupenky v hodnote 500 € na Detské kardiocentrum v Bratislave. Viac informácií a fotografií z honosnej udalosti nájdete v našej GALÉRII! Zaujímavosti o Plese v opere nájdete TU!

Ako hodonotia plesové róby odborníci:

Sledujte TOPKY TV: Hostia prichádzajú po červenom koberci na slávnostné podujatie.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Orange

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články