VIDEO Nahý Čech sa bláznil vo fontáne, lovil mince a pil víno: Priznanie muža odrovnalo i policajtov | Topky.sk

Utorok, 23. júl 2019. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

VIDEO Nahý Čech sa bláznil vo fontáne, lovil mince a pil víno: Priznanie muža odrovnalo i policajtov

Nahý muž vo fontáne v Brne.
Nahý muž vo fontáne v Brne.
Zdroj: FB/události Brno
20.10.2018 22:00

BRNO – Zdá sa, že 31-ročnému mužovi bolo tak horúco, že sa rozhodol schladiť vo fontáne. Nahý! Keď na miesto dorazila policajná hliadka, muž vo vode zbieral mince a popíjal víno. Nebol však sám. Spoločnosť mu robil kamarát, s ktorým sa spoznal na protialkoholickej záchytnej stanici.


Vaše tipy

Na námestí v brnianskej štvrti Brno - mesto bolo v stredu poriadne rušno. „Nahý muž vo fontáne Parnas na Zelenom trhu,“ ozvalo sa krátko pred desiatou hodinou dopoludnia vo vysielačke policajnej hliadky.  

Nahý muž vo fontáne
Zdroj: FB/události Brno

Keď strážnici dorazili na miesto, vo fontáne sa kúpal 31-ročný muž, ktorý v nej nahý a podnapitý lovil mince. Policajti ho okamžite vytiahli von a prikázali mu, aby sa obliekol. 

Keďže sa ešte exhibicionista sa pred očami polície posilnil glgom vína z plastovej fľašky, odniesol si aj pokutu vo výške 3-tisíc českých korún (116 eur) za pitie alkoholu na verejnosti. Muž sa navyše netajil, že ho lákala vidina ľahko zarobených peňazí.

Nahý muž vo fontáne
Zdroj: FB/události Brno


Čítajte aj: Holohlavé gorily dokopali Kateřinu v pražskom bare: FOTO Jan sa na to musel dívať, arogancia polície


Najväčšie prekvapenie ale prišlo v čase, keď policajti brali exhibicionistu z námestia na protialkoholickú záchytnú stanicu. Istý muž strážnikom prisľúbil, že sa o svojho kamaráta postará. Jeho záchranca priznal, že sa spoznali práve na záchytke. Hliadka s jeho návrhom súhlasila.


Galéria

Nahý muž vo fontáne Nahý muž vo fontáne Nahý muž vo fontáne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: FB/Události Brno

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články