Trapas STV počas spomienky na Demitru: Komentátorovi už-už vykĺzol vulgarizmus! | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Trapas STV počas spomienky na Demitru: Komentátorovi už-už vykĺzol vulgarizmus!

Majka Demitrová pri Uvedení jej manžela Pavla Demitru do hokejovej Siene slávy.
Majka Demitrová pri Uvedení jej manžela Pavla Demitru do hokejovej Siene slávy.
Zdroj: STV
22.04.2012 10:05

BRATISLAVA – Verejnoprávna televízia sa poriadne strápnila. Počas piatkového uvedenia hokejovej legendy Pavla Demitru (†36) do Siene slávy slovenského hokeja totiž v STV pozabudli, že mikrofón komentátora Ľuboša Hlavenu nie je vypnutý. V živom prenose sa tak diváci dozvedeli viac zo zákulisia televízie.


Ponosy ostrieľaného komentátora na technické zvládnutie či skôr nezvládnutie prenosu zo Zimného štadióna Ondreja Nepelu sa nedali prehliadnuť.


V čase, keď veľká časť slovenského národa so zovretým hrdlom sledovala, ako manželka Pavla Demitru Majka so slzami na krajíčku symbolicky prevzala dres s číslom 38, certifikát a kyticu červených ruží, sa zrazu do ticha ozvalo: „Kto to vymyslel, že jeden kameraman na dve kamery toto? Celý úvod bol doje...!“ V réžii sa zrejme stihli včas spamätať a vulgarizmus z úst Hlavenu v priamom prenose našťastie nenechali doznieť.

Udalosť sprevádzala aj ďalšia technická chyba. Počas vystúpenia Nely Pociskovej so skladbou Len kým ťa mám z muzikálu Ôsmy svetadiel, ktorý mal premiéru 7. septembra 2011 – práve v deň tragickej havárie lietadla, v ktorom sedel Pavol Demitra spolu so svojimi spoluhráčmi z ruského Lokomotiv Jaroslavľ – na chvíľu vypadol zvuk.

Prešľap športového komentátora si vypočujete v 4. minúte a 43. sekunde.


Nástroje k článkuZDROJ: Dee
FOTO: STV

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články