Štvrtok, 6. október 2022. Meniny má Natália, zajtra Eliška, Elisa.

TRAGÉDIA v rodine slávnej herečky: Matka ZABILA jej otca!

Charlize TheornGaléria fotiek (10)
Charlize Theorn
Zdroj: SITA/AP

LOS ANGELES - O osudnej noci nemá problém hovoriť! Dnešná oslávenkyňa Charlize Theron je talentovaná a krásna žena. Na obdobie dospievania však nemá pekné spomienky. Étericky pôsobiaca herečka sa totiž netají tým, že jej otec bol alkoholik. Z tohto sveta odišiel, keď mala Charlize len 15 rokov. Jej mama ho totiž v sebaobrane zabila.


Charlize Theron sa narodila 7. augusta 1975 na farme Benoni v Južnej Afrike. V detstve sa venovala baletu. Istý čas tancovala aj profesionálne, avšak kvôli zraneniu musela hľadať iné uplatnenie. Od 16 rokov a tiež úspešne venovala modelingu. Nuž, a odtiaľ je to len na skok k herectvu.  

Z počinov, v ktorých kráska účinkovala možno spomenúť filmy Diablov advokát, Celebrity, Pravidlá Muštárne, Lúpež po taliansky, Snehulienka a lovec či Monštrum. Za ten získala aj Oscara za Najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe. 

Charlize Theron
Galéria fotiek (10)
Charlize Theron vo filme Monštrum.
Zdroj: 2003 Newmarket Film Group

Charlize nemá šťastie v láske. V minulosti tvorila pár napríklad s Georgom Clooneym, spevákom Stephanom Jenkinsonom, či hercami Stuartom Towsendom a Seanom Pennom. Je dvojnásobnou matkou. Deti si adoptovala. 

TRAGÉDIA v rodine slávnej
Galéria fotiek (10)
Charlize Theron v čase, keď tvorila pár so Seanom Pennom.
Zdroj: SITA

Pred pár rokmi herečka poriadne šokovala verejnosť, keď otvorene prehovorila o tragédii, ktorá sa odohrala v jej rodine. „Môj otec bol veľmi chorý muž. Celý môj život, čo si pamätám, bol alkoholik. Poznala som ho len tak,” uviedla v rozhovore pre portál NPR.org herečka. „Raz v noci bol môj otec taký opitý, že nedokázala poriadne kráčať. Do domu vpadol s puškou. Ja a mama sme sa skryli v mojej spálni a držali sme dvere, lebo sa chcel dostať k nám. Keď pochopil, že ho chceme zastaviť, spravil krok dozadu a trikrát vystrelil priamo do dverí. Ani jeden z nábojov nás akoby zázrakom netrafil. Moja mama potom v sebaobrane ukončila hrozbu, ktorú v tej chvíli predstavoval,” dodala. 

TRAGÉDIA v rodine slávnej herečky: Matka ZABILA jej otca!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články