Štvrtok, 8. jún 2023. Meniny má Medard, zajtra Stanislava.

Korzet a vytlačené prsia: Slávna speváčka (61) je divoška ako zamlada!

Kim WildeGaléria fotiek (5)
Kim Wilde
Zdroj: Instagram KW

LONDÝN - Speváčka Kim Wilde bola kedysi vnímaná ako popový sexsymbol. A tohto titulu sa nehodlá evidentne vzdať ani "na staré kolená". Hoci dnes oslavuje 61 rokov, na koncertných pódiách aj teraz vystupuje v obtiahnutom oblečení so sexi detailmi.


Kim Wilde sa narodila 18. novembra 1960. Obaja jej rodičia sa venovali hudbe a spevu. 

"Kim Wilde ako novodobá diva odštartovala hviezdnu kariéru s dnes už klasickým hitom Kids In America v roku 1981. Jej bohatá kariéra obsahuje viac ako 30 miliónov predaných nosičov, vydala 13 albumov, vrátane mnohých mega úspešných singlov a tanečných hitov ako Chequered Love, Cambodia, You Keep Me Hangin On, You Came či Four Letter Word," uviedli v roku 2018 organizátori koncertu, ktorý Kim odohrala na Slovensku. 

Korzet a vytlačené prsia:
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Profimedia

Ovenčená cenou britského hudobného priemyslu BPI (predchodca Brit Awards) v roku 1983 ako najlepšia speváčka Kim hosťovala na turné s takými menami ako Michael Jackson (turné Bad) alebo s Davidom Bowiem na jeho Greatest Hits turné v roku 1990. Začiatkom 90. rokov Kim vydáva ešte dva albumy, po ktorých sa na čas odmlčala, aby sa mohla venovať rodine.

V roku 2001 sa vracia na koncertné pódia a zúčastňuje sa mnohých festivalov. V roku 2003 navštívi Austráliu a naspieva duet s Nenou Anyplace, Anywhere, Anytime. V roku 2006 podpisuje zmluvu s vydavateľstvom EMI v Nemecku a vydáva album Never Say Never, ktorým opať atakuje hitparády po celom svete.

Kim Wilde
Galéria fotiek (5)

Rok 2009 zachytáva Kim na ďalšom turné. Nasledujúci rok jej vychádza nový album Come Out and Play. Ten sa dostal do Top 10 v mnohých európskych krajinách a predznamená úspešné a vypredané európske turné v roku 2011.

Šarmantná speváčka tvorí a koncertuje naďalej, či už ako podpora predaja LP Greates Hits alebo k albumu Wilde Winter Songbook (2013), ktorý bol inšpirovaný zimou a Vianocami. Naďalej sa teší popularite poslucháčov rádia Magic FM, v ktorom má svoju šou. Vystupuje s ikonami osemdesiatych rokov a počas letných dní žne úspech na letných festivaloch. 

Kim Wilde
Galéria fotiek (5)

Na jar 2018 vydáva svoj 16. album, ktorý inšpirovalo jej údajné stretnutie s UFO, ktoré sa vraj odohralo v roku 2009. V máji 2021 Kim ohlasuje, že 40 rokov na scéne ohlási výberovým albumom a v auguste uzrel svetlo sveta pod názvom Pop Don’t Stop s podtitulom Greatest Hits. 

A v septembri sa Kim vrátila aj na pódiá. Po prvýkrát od roku 2019 odohrala koncert naživo pred divákmi. Samozrejme nezostala nič dlžná svojej povesti a hoci oslavuje 61 rokov, pred fanúšikov sa postavila v otiahnutom oblečení, ktorého súčasťou bol aj korzet vytláčajúci jej prsia. Len vzhľadom na vek už speváčka volí predsa len decentnejšiu a zahalenejšou verziu. Aj tak má však stále šmrnc! 

Korzet a vytlačené prsia:
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Profimedia

Korzet a vytlačené prsia: Slávna speváčka (61) je divoška ako zamlada!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články