Štvrtok, 29. júl 2021. Meniny má Marta, zajtra Libuša.

Speváčka Ruslana oklamala vek: Fú, veď má skoro 50 a... už 25 rokov je vydatá za tohto muža!

Ruslana
Ruslana
Zdroj: TASR - Mária Ďurčeková
24.05.2021 00:01

ĽVOV - V roku 2004 Ruslana vyhrala pesničkovú súťaž Eurovízia. Hoci odvtedy uplynulo 17 rokov, na speváčkinom výzore sa veľmi nepodpísali. A to už má 48 rokov a pred pár mesiacmi oslávila 25. výročie manželstva s Oleksandrom Ksenofontovom.


Ruslana sa narodila 24. mája 1973 v rodine učiteľky a tepelného inžiniera. Brunetka však v škole inklinovala skôr k umeleckým predmetom – hudbe, kresleniu a literatúre. 

Ruslana chodila do hudobnej školy, vystupovala s detským zborom a spievala v kapelách. Vyštudovala klasickú hru na klavír a dirigovanie symfonického orchestra. 

Kariéru odštartovala v roku 1996, keď vyhrala bieloruskú spevácku súťaž. A svojím prvým albumom si v roku 1998 získala veľmi pozitívne kritiky. V roku 2003 vydala album Wild Dances, následne bola nominovaná na Eurovision Song Contest 2004 a celú súťaž vyhrala. 

Ruslana
Zdroj: TASR - Mária Ďurčeková

Od súťaže ubehlo už 17 rokov a keď si pozriete profil speváčky na sieti Instagram, asi tomu len ťažko uveríte. Ukrajinka totiž vôbec nevyzerá na svojich 48 rokov. Stále nosí svoje typické dlhé vlasy ako amazonka a podľa všetkého sa udržiava vo forme aj cvičením. Navyše je u nej cítiť aj silný príklon k prírode a tradíciám. 

Speváčka Ruslana oklamala vek:
Zdroj: Instagram RL

Speváčka Ruslana oklamala vek:
Zdroj: Instagram RL

V súkromí je Ruslana vydatou ženou. A to už poriadne dlho. V decembri oslávili s manželom už 25. výročie svojej svadby. „Dnes je to 25 rokov, čo sme sa vzali. 25 rokov ubehlo ako okamih. Láska môže byť skutočne nadpozemská,” napísala vtedy umelkyňa k spoločnej archívnej fotografii. 

Speváčka Ruslana oklamala vek:
Zdroj: Instagram RL

Speváčka Ruslana oklamala vek:
Zdroj: Instagram OK


Galéria

Ruslana Ruslana

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články