Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Haberova žena klame telom: Vystavuje sa len v podprsenke... Táto bohyňa má fakt 50?!

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram DP
14.10.2020 00:01

PRAHA - Daniela Peštová nezaprie, že sa živila ako modelka. Doteraz sa udržiava vo forme a pred pár mesiacmi dokonca opäť pózovala pre svetoznámu značku bielizne. Pri zvodnej fotke, ktorú zverejnila tesne pred dnešnými narodeninami, nebudete veriť, že oslavuje 50.


Daniela Peštová sa narodila 14. októbra 1970. Po štúdiu na gymnáziu chcela pokračovať na vysokej škole, ale objavila ju vyhľadávačka modelingových talentov. A tak krásna Češka po víťazstve v modelingovej súťaži putovala do Paríža. 

Haberova žena klame telom:
Zdroj: Instagram DP

Neskôr sa Daniela usadila v New Yorku. Jej tvár zdobila titulné stránky mnohých časopisov, pracovala dokonca aj pre Victoria’s Secret. 

V USA sa zoznámila s Thomasom Butim, ktorý je otcom jej prvého dieťaťa – syna Yannicka. Manželstvo však poznačili podnikateľove nevery, a tak sa skončilo rozvodom. Zlomená Daniela v roku 2000 spoznala speváka Paľa Haberu, ktorého však vďaka životu za veľkou mlákou ani nepoznala. 

Ktoré česko-slovenské dvojice sú
Zdroj: Profimedia

Už 20 rokov je z nich šťastný párik, ktorý vychováva dcéru Ellu Joy a syna Paula Henryho. Hoci sa viackrát špekulovalo o ich svadbe, v decembri 2018 sa Paľo vyjadril, že im stačí mať vzťah aj bez manželstva. 

Nuž, takúto ženu, či už je okrúžkovaná, alebo nie, mu každý môže závidieť. Na jar Daniela opäť fotila kampaň pre Victoria's Secret. Zrejme vtedy vznikol aj záber, ktorý zverejnila na Instagrame pred tromi dňami. No povedzte, hádali by ste jej 50 rokov? 

Haberova žena klame telom:
Zdroj: Instagram DP


Galéria

Daniela Peštová Ktoré česko-slovenské dvojice sú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články