Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Seriálová Kostička sa pribúdajúcich rokov báť nemusí: Aha, aká je z nej kosť!

Emily Deschanel
Emily Deschanel
Zdroj: 20th Century Fox
11.10.2020 00:01

LOS ANGELES - Stále rovnako šarmantná! Reč je o herečke menom Emily Deschanel, ktorá sa najviac zviditeľnila účinkovaním v obľúbenom seriáli Kosti. Sympatická umelkyňa dnes oslavuje 44. narodeniny a treba uznať, že pribúdajúce roky jej na šarme vôbec neuberajú.


Emily Deschanel sa narodila 11. októbra 1976. Ako dcéra režiséra a kameramana Caleba Deschanela a herečky Mary Jo Deschanel mala k hereckej profesii už od detstva blízko. Rovnako tak aj jej mladšia sestra Zooey, ktorá je verejnosti tiež dobre známa. 

Emily Deschanel v začiatkoch kariéry.
Emily Deschanel
Zdroj: abc

Pred kamerami začala pôsobiť na prelome milénia. Účinkovala v niekoľkých filmoch a seriáloch, avśak najviac ju preslávil kriminálny seriál Kosti. V ňom stvárnila doktorku Temperance Brennanovú a získala si sympatie a srdcia mnohých fanúšikov. 

Emily Deschanel sa zviditeľnila účinkovaním v seriáli Kosti.
Emily Deschanel
Zdroj: 20th Century Fox

Čo sa týka súkromia, od roku 2010 je manželkou herca a producenta Davida Hornsbyho, ktorému porodila dvoch synov. Počas tehotenstiev sympatická herečka pribrala a trošku mala problém popôrodných kíl sa zbaviť.

Na svojej postavičke však Emily zapracovala a vyzerá ozaj skvele. Zmenou prešiel aj jej účes. Herečkine vlasy sú totiž oveľa svetlejšie, než ich mala v minulosti. 

Z Emily Deschanel je krásna a očarujúca žena.
Emily Deschanel
Zdroj: profimedia.sk

Emily Deschanel je krásna žena.
Emily Deschanel
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, ABC, 20th Century Fox

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články