°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Alkohol, drogy a rakovina slávnu herečku zničili: Aha, aká bola zamlada šupa!

Melanie Griffith
Melanie Griffith
Zdroj: SITA
09.08.2020 00:00

LOS ANGELES - Prešla si kde-čím! Reč je o herečke Melanie Griffith, ktorá dnes oslavuje 63. narodeniny. Slávna blondínka počas kariéry pútala pozornosť nielen hereckým talentom a krásou, ale aj súkromím poznačeným škandálmi. Ako vyzerá v súčasnosti?


Melanie Griffith sa narodila 9. augusta 1957 v New Yorku. Ako dcéra herečky Tippi Hedren a producenta Petra Griffitha vyrastla v prostredí, ktoré v podstate určovalo akým smerom sa bude uberať jej budúcnosť.

Melanie Griffith v začiatkoch kariéry.
Melanie Griffith - Noc
Zdroj: Warner Bros

Melanie Griffith kedysi.
Melanie Griffith - Strach
Zdroj: Warner Bros

Pred kamerami sa prvýkrát ocitla ako 9-mesačná, keď účinkovala v reklame. Keď mala 17 rokov zahrala si v počine Noc postupuje, kde sa musela popasovať aj s niekoľkými nahými scénami. Z filmov, v ktorých si zahrala možno spomenúť Úsmev, Jeden na jedného, Dvojník, Ohňostroj márnosti, Prázdniny v raji, Psychopat zo San Francisca, Jedna naviac, či Podnikavé dievča. Zaň získala Zlatý glóbus a bola tiež nominovaná na Oscara.

Keď mala Melanie 14 rokov, zamiloval sa do nej vtedy 22-ročný Don Johnson. O štyri roky neskôr spečatili svoju lásku svadbou v Lasa Vegas, avšak po pol roku sa rozviedli.

Jej druhým manželom bol Steven Bauer, s ktoým má syna Alexandra. V roku 1987 sa rozviedli a blondínka začala mať problém s alkoholom. Pomocnú ruku jej podal Johnson, za ktorého sa opäť vydala a narodila sa im dcéra Dakota. 

O šesť rokov na to ho Melanie oputila a zamilovala sa do Antonia Banderasa. Tomu porodila dcéru Stellu. Ich manželstvo však v roku 2015 skončilo.

Herečka mala problém s alkoholom, drogami i závislosťou na liekoch. Bojovala aj s rakovinou kože, čo pred verejnosťou dlho tajila. Už dávnejšie nad svojimi neduhmi i chorobou zvíťazila. Pri pohľade na jej aktuálne zábery je tiež jasné, že Melanie sa udržiava v skvelej kondícii.  

Takto vyzerá Melanie Griffith v súčasnosti.
Melanie Griffith
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Melanie Griffith Melanie Griffith v začiatkoch Melanie Griffith Melanie Griffith kedysi. Melanie Griffith Takto vyzerá Melanie Griffith Melanie Griffith Melanie Griffith

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články