°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Slávna herečka sa toho nebojí: Takto vyzerá jej 63-ročné telo v bielizni!

Melanie Griffith
Melanie Griffith
Zdroj: Instagram
22.10.2020 20:00

LOS ANGELES - Nemá sa za čo hanbiť! Šoubiznis je plný mladých krásnych herečiek, ktoré rady predvedú svoj šarm a sexepíl. Avšak netreba zabúdať ani na staršie herecké hviezdy, ktoré rozhodne nepatria do starého železa. V týchto dňoch sa prihlásila o slovo napríklad Melanie Griffith (63), ktorá na sociálnej sieti Instagram poriadne prekvapila.


Na topkách sme už spomínali špeciálnu kampaň zameranú na podporu žien bojujúcich s rakovinou prsníka. V ružovej spodnej bielizni sa už predviedli napríklad herečky Zoe Saldana, Kate Hudson, či Dakota Fanning. 

Známa herečka zhodila šaty: Wau! Toto TELO je škoda skrývať

Pred pár dňami sa k nim pridala aj 63-ročná Melanie Griffith, ktorá sa aj s pribúdajúcimi rokmi udržiava v dobrej kondícii. Pod blondínkin zovňajšok sa síce podpísali zdravotné ťažkosti, či problémy s alkoholom a drogami, avšak pri pohľade na jej štíhle krivky zbledne závisťou nejedna jej rovesníčka. 

Nadšenie neskrývali ani fanúšikovia, ktorí slávnu blondínku potešili lichôtkami a komplimentami. „Vyzeráš úžasne! Veľmi sa mi páči, že starneš s gráciou. Si krásna a talentovaná žena s dobrým srdcom. Celá moja rodina ťa zbožňuje,” znejú ospevné komentáre pod fotkami, ktoré vznikli v kúpeľni. Ako sa tieto zábery pozdávajú vám?

Melanie Griffith zverejnila na Instagrame fotky v spodnej bielizni.
Melanie Griffith
Zdroj: Instagram

Melanie Griffith zverejnila na Instagrame fotky v spodnej bielizni.
Melanie Griffith
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články