Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Takto teraz vyzerá Jacksonova sestra: Na toto sexi TELO už len spomína!

Janet Jackson
Janet Jackson
Zdroj: profimedia.sk
16.05.2021 00:01

LOS ANGELES - Aj hviezdy sa menia! Časy, keď bol speváčke a tanečnici Janet Jackson blízky imidž sexice, sú zdá sa preč. Dnes má sestra Kráľa popu 55 rokov a užíva si úlohu matky. Treba uznať, že na svoj vek vyzerá stále skvele, avšak fanúšikov namiesto aktuálnych záberov radšej zásobuje sexi fotkami z archívu.


Janet Damita Jo Jackson sa narodila 16.mája 1966 ako posledný člen hudobného klanu Jacksonovcov. Svojho času pôsobila vo formácii Jackson 5. V roku 1982 vydala svoj prvý album. Avšak až štyri roky nato sa jej začalo dariť o čosi výraznejšie a dostala sa aj na špičky hitparád. V tom čase vystúpila z tieňa svojho brata Michaela a patrila medzi tie najúspešnejšie a najsexi speváčky.  Janet je nielen talentovanou speváčkou, ale v priebehu rokov sa predviedla aj ako tanečníčka a herečka. Spomenúť možno film Zamilovaný profesor 2, kde si zahrala po boku Eddieho Murpyho. 

Janet sa vydávala trikrát. S tretím mužom - katarským milionárom Wissamom Al Mana má synčeka menom Eissa. Pár mesiacov po jeho narodení vyšlo najavo, že speváčka podala žiadosť o rozvod. Po boku pracháča vraj dosť trpela. Aj keď sa kedysi výstredná umelkyňa snažila prispôsobiť jeho kultúre, rozdiely medzi nimi boli príliš výrazné.  

Janet Jackson sa počas manželstva s katarským boháčom zmenila.
Takto teraz vyzerá Jacksonova

Janet Jackson sa stala matkou ako 50-ročná.
Takto teraz vyzerá Jacksonova
Zdroj: Profimedia

Janet je podobne ako iné hviezdy aktívna na instagrame. S obľubou tam zverejňuje fotky z minulosti, na ktorých je o čosi štíhlejšia a predvádza svoj sexepíl. Mnohí z jej fanúšikov nám ale určite dajú za pravdu, že hoci sa jej postava zmenila a pár rokov pribudlo, stále vyzerá dobre. 

Janet Jackson zverejňuje na instagrame fotky z minulosti.
Janet Jackson
Zdroj: Instagram

Janet Jackson kedysi.
Janet Jackson
Zdroj: Instagram

Janet Jackson kedysi.
Janet Jackson
Zdroj: Instagram

Janet Jackson na imidž sexice zrejme už len spomína.
Janet Jackson
Zdroj: SITA


Galéria

Janet Jackson Janet Jackson sa počas Janet Jackson sa stala Janet Jackson zverejňuje na Janet Jackson kedysi. Janet Jackson kedysi. Janet Jackson v súčasnosti. Janet Jackson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články