Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu? 66 rokov a ona je stále kočka!

Alena Heribanová
Alena Heribanová
Zdroj: Jan Zemiar
11.04.2021 00:00

BRATISLAVA - Roky pribúdajú, iskra zostáva! Nielen svetový šoubiznis je plný žien, ktoré oklamali čas. Aj na Slovensku máme talentované, úspešne a šarmantné dámy, v prípade ktorých patrí, že vek je len číslo. Patrí k nim napríklad dnešná oslávenkyňa Alena Heribanová, ktorá na 66 rokov rozhodne nevyzerá.


Alena Heribanová sa narodila 11. apríla 1955 v Piešťanoch. Keď mala päť rokov, jej rodina sa presťahovla do Košíc, kde sa narodil jej brat Vladimír, bývalý riaditeľ Markízy. Študovala na gymnáziu v Trenčíne a potom jej kroky viedli na Filozofickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. 

Alena Heribanová s bratom Vladimír Repčíkom.
Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu?
Zdroj: Jan Zemiar

V roku 1979 sa zaradila medzi televízne hlásateľky. Neskôr moderovala rôzne šou, programy a relácie. Na viacerých projektoch sa autorsky podieľala. Za zmienku určite stojí relácia Anjeli strážni, ktorá sa vysiela dodnes. 

Keď bola Alena tínedžerka, tancovala vo folklórnom súbore. Svoj talent neskôr predviedla v súťažiach Bailando a Let´s Dance.

Alena bola zhruba 40 rokov vydatá za spisovateľa Jozefa Heribana, s ktorým má dve dcéry - Tamaru a Barbaru. Obe majú dcérky a niekdajśia hlásateľka si úlohu babičky maximálne užíva. 

Brunetka po rozvode sama nezostala. Už nejaký čas randí s nemeckým manažérom Kornadom Kreuzerom. 

Alena Heribanová a Jozef Heriban boli manželia zhruba 40 rokov.
Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu?
Zdroj: Topky.sk

Alena Heribanová so súčasným partnerom.
Najštýlovejšia babička nášho šoubiznisu?
Zdroj: Jan Zemiar

 


Galéria

Alena Heribanová Alena Heribanová s bratom Alena Heribanová a Jozef Alena Heribanová so súčasným Alena Heribanová si chvíle

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, Vlado Anjel, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články