Fešák z Miami Vice má 70: Melanie Griffith ho očarila ako 14-ročná, už roky miluje túto! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Fešák z Miami Vice má 70: Melanie Griffith ho očarila ako 14-ročná, už roky miluje túto!

Don Johnson
Don Johnson
Zdroj: SITA
15.12.2019 00:00

LOS ANGELES - Hoci Don Johnson účinkoval v mnohých počinoch, viacerí si ho spájajú najmä so seriálom Miami Vice. Popri kariére je celkom zaujímavé i jeho súkromie. Ako 22-ročný sa zamiloval do mladučkej Melanie Griffith, s ktorou tvorili sa oženil dokonca dvakrát. Pozrite sa, ako vyzerá jeho súčasná partnerka.


Donnie Wayne Johnson, známy po celom svete ako Don Johnson, sa narodil 15. decembra 1949 v Missouri. V období dospievania skončil na istý čas v polepšovni. Neskôr sa venoval hudbe a rozhodol sa študovať drámu na Americkom divadelnom konzervatóriu. 

Popri divadle začal účinkovať aj vo filmoch a seriáloch. Jeho meno je neodmysliteľne späté s počinom Miami Vice, v ktotorom stvárnil Sonnyho Crocketta. Kriminálny seriál sa tešil veľkej obľube a rovnako tak aj fešný herec. 

Don Johnson v seriáli Miami Vice.
Don Johnson
Zdroj: Universal TV

Ten sa stal idolom mnohých žien. V roku 1971 sa ako 22-ročný zamiloval do krásnej Melanie Griffith, ktorá mala vtedy len 14 rokov. V roku 1976 spečatili svoju lásku svadbou. Po pol roku sa však rozišli.  

Don Johnson a Melanie Griffith
Melanie Griffith a Don
Zdroj: profimedia.sk

Obaja hľadali lásku v náručí iných partnerov. V roku 1989 sa ich cesty opäť stretli a znovu si povedali svoje áno. Tentokrát im to vydržalo do roku 1996 a počas manželstva sa im narodila dcéra Dakota, ktorá je tiež úspešnou herečkou. Okrem nej má ešte troch synov a jednu dcéru. 

V roku 1999 sa známy herec oženil s učiteľkou Kelley Phleger, ktorá mu porodila tri ratolesti. Ich láska trvá dodnes. 

Don Johnson so svojou manželkou Kelley.
Don Johnson
Zdroj: SITA


Galéria

Don Johnson Don Johnson v seriáli Don Johnson a Melanie Don Johnson so svojou Don Johnson Don Johnson Don Johnson bol súčasťou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Universal TV

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články