Manželku často neukazuje: S touto ženou je Marián Miezga už 20 rokov! | Topky.sk

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Manželku často neukazuje: S touto ženou je Marián Miezga už 20 rokov!

Marián Miezga
Marián Miezga
Zdroj: Ján Zemiar,
31.10.2019 00:01

BRATISLAVA - Herec Marián Miezga (45) si svoje súkromie s manželkou a dvomi synmi stráži. Svoju životnú lásku Sabinu však občas do spoločnosti vezme, ukázali sa napríklad na Plese v opere. Táto žena stojí po jeho boku už 20 rokov, z toho 11 ako manželka.


Marián Miezga sa narodil 31. októbra 1974. Na VŠMU študoval spolu s Lukášom Latinákom, Robom Jakabom, Jurajom Kemkom a Vladimírom Kobielskym. Svoje absolventské predstavenie Na koho to slovo padne hrajú dodnes. Bez Kobielskeho účinkovali aj v Partičke či Vo štvorici po Slovensku. 

Všeobecne známym sa stal vďaka seriálu Panelák a odvtedy účinkoval aj v ďalších – napríklad v Nikdy nehovor nikdy, Zita na krku, Vdova, Dovidenia, stará mama, Naši, Ministri. 

Manželku často neukazuje: S
Zdroj: TV JOJ

Účinkoval tiež vo filmoch Rozhovor s nepriateľom, Polčas rozpadu či Vojtech. 

V súkromí je už 11 rokov ženatý so Sabinou, ktorú si za manželku vzal po 9 rokoch vzťahu. Dnes majú spolu dvoch synov Filipa a Borisa. 

Marián Miezga a jeho Sabina vo svadobný deň
Manželku často neukazuje: S
Zdroj: TV JOJ

Marián sa o svoje súkromie príliš s verejnosťou nedelí a bežne sa v spoločnosti príliš neukazuje. A s manželkou takmer vôbec. Minulý rok si však spolu užili Ples v opere a bolo vidieť, že im to stále klape aj po toľkých rokoch. 

Manželku často neukazuje: S
Zdroj: Monarch


Galéria

Marián Miezga Marián Miezga dlhé roky Marián Miezga a jeho Marián Miezga s manželkou Marián Miezga so svojou Marián Miezga účinkoval s

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články